Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

12 hours ago, Weenie Pooh said:

Dva miliona da bi pravio društvo zemljaku Ki-Jani Huveru (koji je koštao 90,000) u omladincima.

 

Miriše da će nam rezerve u zadnjoj liniji biti RB Gomez CB Gomez CB Lovren LB Gomez.

 

Dobar mali. 2 miliona ce za 2 godine u pulovoj skoli da se pretvore u 7. Mladjani Grujic prica. Kupljen za toliko sad mogu da ga prodaju za 7-10 miliona a omirisao je travi Enfilda koliko i ja. Mikrotransakcije pa se sakupi.

 

Link to comment
11 hours ago, 189- said:

izgleda da je dogovoreno da otkupujemo kovacica.

 

Ovo je baš fejl, ako je istina. Ništa nije pokazao čkode.

Link to comment

nije bas da nije pokazao nista. zapravo, zavisi sta se od njega ocekivalo. ako su to golovi i asistencije onda se moze reci tako.

 

vecina navijaca chelsea nisu bili zadovoljni s njim ali po meni bio je ok. trcao je bez prestanka, jedan od retkih koji se nije stedeo u odbrani. ponekad je bio opasan i u napadu ali nije mu to prevashodni posao. zna sa loptom i deluje mi sigurnije na lopti od svih u sredini osim loftus-cheeka i jorginha ali on nije ta pozicija.

 

kante, jorginho, loftus-cheek, barkley, mount (?) i on, to je ok rotacija na sredini. tu su jos drinkwater i bakayoko koji nadam se napustaju ekipu.

 

kako god, 40 miliona funti nije puno.

Link to comment

Nije mnogo para, ali čini mi se da se od njega generalno očekivalo da do svoje 25. godine pokaže znatno više. 

 

A i nije da imate mnogo izbora, beše ne možete da kupujete i dalje?

Link to comment
31 minutes ago, Meazza said:

Ja bih rekao da njemu fali karakter, a tehnicki je vrlo dobar. (Ili sam ga ja pogresno procenio)

Upravo tako. Fali mu taj neki sporcki bezobrazluk.

 

Tehnicki je odlican. Trci, jak je, igra i odbranu ali nije ubica...   

 

Odigrao je nekoliko odlicnih utakmica. Posebno se istakao protiv Arsenala u finalu. Nazalost, u prosloj sezoni ga pamtimo uglavnom po izmeni Barklijem u svakoj utakmici u 62. minutu.   

Link to comment
41 minutes ago, Meazza said:

Ja bih rekao da njemu fali karakter, a tehnicki je vrlo dobar. (Ili sam ga ja pogresno procenio)

+1. Ja mislim da on moze da bude bas dobar...

Link to comment
8 hours ago, 189- said:

kako god, 40 miliona funti nije puno.

 

6 hours ago, copkillah said:

Nije mnogo para

 

Za 1 Kovačića nije skupo, a za 1 Salaha je pre dve godine bilo bacanje para...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...