Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

https://youtu.be/4vYN59_qrmM

 

Zander je lepo rekao na predstavljanju (na 3:03 )da je on centralni igrac (“...medio centro”) i da je prosle sezone igrao na levom beku a ono dete sto su doveli da prevodi je pogresilo pa prevelo da je centarfor i legendarni Mrkelin pogled - sta smo ovo kupili.Zato je i sinoc odlicno odigrao na mestu centarhalfa dok je maf.komb. Simic  glumatao levog beka.

 

 

Edited by ZeeGerman
Link to comment
50 minutes ago, ZeeGerman said:

https://youtu.be/4vYN59_qrmM

 

Zander je lepo rekao na predstavljanju (na 3:03 )da je on centralni igrac (“...medio centro”) i da je prosle sezone igrao na levom beku a ono dete sto su doveli da prevodi je pogresilo pa prevelo da je centarfor i legendarni Mrkelin pogled - sta smo ovo kupili.Zato je i sinoc odlicno odigrao na mestu centarhalfa dok je maf.komb. Simic  glumatao levog beka.

 

 

Ja bih i volio protiv Švajcaraca vidjeti jandera i Canasa kao taj par veznjaka, doduše onda sam osuđen gledati Rodića na beku... Odlična borba sinoć, da nas Portugalac nije pokrao u prvoj utakmici, ne bi to ni išlo u produžetak. Drago mi je da je Boćko (ubjedljivo najzaslužniji za Borjanovu magiju na penalima) uvalio tuki korumpiranoj spodobi Darijanu Nedeljkoviću.

Link to comment

Ali meni je I dalje spektakl sa onom naftnim bušotinom na penaltiku...
Pri tome svi sluđeni pa popravljaju gde će lopta a ostaje rupa pored. Pa onda noga koja je oslonac, propadne unutra i pomeri se ceo stav igrača...
Jbte, jel moguće da sudija ne može da promenio gol kad vidi ono...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
44 minutes ago, James Marshall said:

Onaj Matić? 

Matić, ko drugi

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ali meni je I dalje spektakl sa onom naftnim bušotinom na penaltiku...
Pri tome svi sluđeni pa popravljaju gde će lopta a ostaje rupa pored. Pa onda noga koja je oslonac, propadne unutra i pomeri se ceo stav igrača...
Jbte, jel moguće da sudija ne može da promenio gol kad vidi ono...
 

Ono je bruka i sramota

Sad kad sam gledao odloženo videlo se da je sa druge strane još gore stanje bilo, još da su krenuli tamo, još veći bi bio cirkus

Jebena Danska

Link to comment
28 minutes ago, Milosh76 said:

Po dva žuta kartona imaju Milan Rodić, Marko Marin, Ričmond Boaći i El Fardu Ben.

 

Jel mogu da igraju u Bernu?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...