Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

19 hours ago, W.F.C. said:

Nastavljamo, Brzitova labudova pesma i poezija, 5 komada

 

 

 

Neka lepsa vremena, kad se islo na stadion nekako drugacije, sad se vise ide iz navike i bez potrisanja, bar mi koji i dalje idemo.

 

Mima Rastavac, Aca kapiten i krv u ocima, Acko golman i sal meraklija zavezan iza njega na mrezi gola  :wub:

 

Ako se ne varam i "mladi' Dobrivoje Ristic koji prima pet komada od Brzita molera  :D

 

Jebes evropu, vratite nam ovo!  Nije problem i da se igra druga/treca liga, i to smo videli da umemo.

Link to comment
18 hours ago, W.F.C. said:

Ajmo dalje u vreme izgradnje stadiona...

 

 

I glasniji i brojniji smo bili tada. Bili smo nekako svoji, naši kako na tribinama tako i na terenu , klupi . Aca Pejča Stamenkovići . . . Niški Radnički to beše

Link to comment

Video kaseta, tv Star5 prenos, buduci voditelj Zone sumraka komentator, prvi gracki derbi, nase Bane, na severu Hawks huligani Jastrepca...

 

 

Edited by W.F.C.
Link to comment

juče je bila godišnjica prve polufinalne utakmice kupa uefa, kada ste dobili Hamburger sa 2 : 1

 

bio sam klinac ali se sećam ....

 

 

Link to comment

Hvala drugar, mala greska je na klipu, 7. april ipak u pitanju i cekao sam da danas postavim. Razmisljajuci koji klip odlucih se za dva, prvi sa atmosferom pred mec (koji smo vec gledali ovde) i drugi koji sam iskopao ovih dana a od pre godinu dana je, filmski isecak od oko 80 minuta sa 5 utakmica i takodje atmosferom pred mec s Nemcima na pocetku, ali bez tona. Po prvi put imamo cetrdesetak minuta utakmice sa Hamburgerom da vidimo, kao i jos 5 utakmica u detaljima, LASK, Beroe ovde i tamo i AZ ovde i tamo. Dakle zakljucak je da su stadioni bili ili prepuni ili skoro puni na svih 11 gostovanja, od Linca 1980. do Poljuda 1983. Rekao bi su snimci sadrzani na drugom klipu od 80 - tak minuta prebacivani sa vise kratkih snimaka Super8 kamerom, imao je i ja pa me podseca na to. Inace svaka cast za ovaj kanal, ima puno EX - YU utakmica.

 

 

 

Link to comment
Quote

„Uživam u gledanju klipova koje mi šalju prijatelji. Dobio sam snimke mojih golova s početaka iz niškog Radničkog iz ’82, ’83. i ’84. godine. Kup UEFA, Radnički Niš, svo ono ludilo. Lepo je setiti se uspomena i golova Hajduku, Dinamu, Partizanu na JNA. Neverovatne stvari mi ljudi šalju, kada sam imao 17, 18 godina“.

https://nova.rs/fudbal/stojkovic-piksi-pariz-korona-srbija-radnicki-klipovi/

Link to comment

Ovo svi pamtimo, Zile u nadoknadi protiv Cukarickog 2013. Neodoljivo slican gol onom od godinu pre Randjelovica protiv Zvezde u kupu.

 

 

 

 

 

Link to comment

https://www.juznevesti.com/Sport/Crveni-crveni-Tviter-nalog-o-istoriji-Radnickog-najavljuje-knjigu-i-film.sr.html?fbclid=IwAR1HQuTAhQSqbXb2HVgCYLAw4ZLdyIdXuzFUhIADj3u4ZloOaDoYagfF4gI

 

Quote

Ako pogledamo posetu na utakmicama, jasno je da navijači i simpatizeri vide, osećaju i znaju da nešto nije u redu, da nemaju svoje mesto unutar kluba, da to što se tamo dešava nema ništa zajedničko sa zajednicom u kojoj je. Baš zato mislim da je podsećanje na samoorganizovanost i samoupravu koja je deo najveće tradicije našeg kluba, sada potrebnija nego ikada pre. Mnogi klubovi u Evropi su u vlasništvu navijača, lokalnih zajednica. Verujem da je to jedini način da klub živi sa svojom zajednicom i zajednica sa njim - rekao je Đorđević.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...