Jump to content
Dali_man

Radnički Niš 2019/2020

Recommended Posts

Gradina
On 20.10.2019. at 14:05, zikaPantelej said:

Pirot rasturio Bačku 3-0 juče, šansu jednu nisu stvorili... zašto imam osećaj da će starter da bude Miloradović u sredu :unsure:

Pitaj Jocu kad ga sretneš po Pantelej on sve zna . Ako će bude starter treba već pare da mu legle da ga dobro oceni . Red je  i u kafanu sa Rašu da izadje. 

Constantin
34 minutes ago, Gradina said:

Pitaj Jocu kad ga sretneš po Pantelej on sve zna . Ako će bude starter treba već pare da mu legle da ga dobro oceni . Red je  i u kafanu sa Rašu da izadje. 

Koji je pa taj Joca? Šta se sve napatlo po taj Pantelej :ohmy:

Constantin
1 hour ago, Captain_Darling said:

Кол'ко сам ја прочитао било је "Маринаца" и "Варвара" па је зато деловало као да има пуно "Мераклија". Очекујем стандардан број у копу већ следећу утакмицу... :fantom:

Ljudi mogli da zapucaju iz Suboticu i Podgoricu, a ovi naši ne mož se namuže od br. 6 i L. Stenu :dry:

Constantin

Imam prošlost kakvu imam. Ali ja sam pre svega sportista. Kao takav navikao sam na svakakve pritiske. U tom smislu ne mogu takvi medijski natpisi da me poremete, već samo da me “nateraju” da budem još bolji, a ovi što mrze Radnički i mene može da mi se private "

http://fudbal.hotsport.rs/2019/10/21/preporoden-stefan-mihajlovic-je-najbolji-strelac-superlige-prebrodio-sam-sve-pehove-i-sazreo/?fbclid=IwAR0Efvo5tAjJlJszNQZ4PZjEC98ml76ILdfCR5fE_XP6mK1YNQont5S_6Zk

Rumpelstiltskin
1 hour ago, Constantin said:

:D:laugh::D

Samotepratimo
7 hours ago, Constantin said:

Koji je pa taj Joca? Šta se sve napatlo po taj Pantelej :ohmy:

Pravi se ti da ne znaš. Lepo neko od  7 mladih reče . Joca ide stopama Tome Todorovića. Nego čovek bos po glavi  . . . 

Constantin
9 hours ago, Samotepratimo said:

Pravi se ti da ne znaš. Lepo neko od  7 mladih reče . Joca ide stopama Tome Todorovića. Nego čovek bos po glavi  . . . 

Ja sam pomislio na Duleta, ali on nije bos po glavi.... ne vredi, i dalje ne znam. :(

Constantin

U ovoj državi je sve relativno, ali nije mi jasan razlog...čemu to.  Da ne zvuči demagoški, ali koliko bolnica, obdaništa....aman kreteni suludi.

Samotepratimo

spacer.png

spacer.png

Jedno pitanje samo za sve:

Kako Kosanovic to stopira treninge našim 17-togodisnjacima sto potpisaše ugovore , a Rašinom odobrava. Pita li se tu neko nešto jos osim Kosana

Samotepratimo

Ovaj Raša  čini mi se i golmana da nam dovede bilo bi

EXTRA TALENTOVANI 

GOLMAN KOJI BRANI I  DAJE GOLOVE

Gradina
9 minutes ago, Constantin said:

U ovoj državi je sve relativno, ali nije mi jasan razlog...čemu to.  Da ne zvuči demagoški, ali koliko bolnica, obdaništa....aman kreteni suludi.

9 minutes ago, Samotepratimo said:

Jedno pitanje samo za sve:

Kako Kosanovic to stopira treninge našim 17-togodisnjacima sto potpisaše ugovore , a Rašinom odobrava. Pita li se tu neko nešto jos osim Kosana

😂😂😂

fetboj

Jel stvarno uzimate za ozbiljno bilo sta sto kaze dr. Mali? Da mi kaze da je napolju dan morao bih da proverim a ne da nalupeta neke cifre i da to uzmemo zdravo za gotovo. Plus sto ne ume da procita cifre sa vise od 7 nula, "...hiljade miliona milijardi..." a ministar finansija je.