Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

TSV je neki domaći lanac koji drži opskurne proizvode domaćih malih preduzetnika i Turaka. Od korisnih stvari ima lebac, jaja na komad i mlečne proizvode (valjda iz Pančeva) pa kad je frka može da prođe.

Pod opsadom su lokalnih penzionera jer su im cene smešne. 

Link to comment

kazu zene da im je dobra kucna hemija..ja sam kupila par stvari i bile si made in Italy i skorz ok,malo na jacu stranu ali ok..samo se ne secam sta je bilo tipa  sprej za rernu,gumene rukavice i nesto za kupatilo ali to je davno bilo ko zna da li jos drze te proizvode..

Edited by ivy
Link to comment

E, te stvari tipa ubrusi za kuhinju, toalet-papir i sl, kupujem kod njih kad se setim jer su džabe a nisu ništa gori od onih iz Maksija. Moja sestra se kune u neki njihov deterdžent za koji kaže da je strava ali nisam probala pa ne znam. 

Imaju pamučne turske stvari pa su čarape kod njih jeftine do besvesti. 

Link to comment
TSV je neki domaći lanac koji drži opskurne proizvode domaćih malih preduzetnika i Turaka. Od korisnih stvari ima lebac, jaja na komad i mlečne proizvode (valjda iz Pančeva) pa kad je frka može da prođe.
Pod opsadom su lokalnih penzionera jer su im cene smešne. 
Aha i bas se zovu TSV? Nikad cula :blush:
Link to comment
2 hours ago, Tvrdica said:

 

Слани интегрални крекери јако добри.Произвођач из Новог Сада.

 

 

Ovo potpisujem i pečatiram, odlični su.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...