Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Baresa masline šiju sve ostale u teglama. Doduše suve masline iz kesice u Maxiju su ipak najbolji izbor.

Kikiriki puter je povoljan.

Čini mi se da je i tuna u konzervi best buy

Link to comment

Bugaski crveni pasulj, bugarsko crveno sočivo. Piva i vina su za te pare sasvim OK.  Bečke viršle (mađarski proizvod). Poljski senf. Brijač za smešne pare traje deset puta duže od ovih govana po našim samiškama. Sapun isto. U principu je sve što sam tamo kupovao bolje i jeftinije nego u drugim samoposlugama, što je tragedija.

 

Tek sad se vidi kakvo smeće i po kojim cenama su nam uvaljivali godinama.

Link to comment
12 hours ago, aram said:

Vidim od danas vam je akcija azijski proizvodi. Elem, djubre sve osim eventualno nekih mešavina suvih začina i kokosovo mleko u konzervi. 

 

Ja sam takođe, kad sam boravio u Beču, bio zgrožen kupovinom u Lidlu. Ali kod nas je potpuno druga priča, ove naše trgovinske lance jednostavno treba zatući.

Link to comment
3 minutes ago, Anonymous said:

 

Ja sam takođe, kad sam boravio u Beču, bio zgrožen kupovinom u Lidlu. Ali kod nas je potpuno druga priča, ove naše trgovinske lance jednostavno treba zatući.

ne, ne, nisam ja zgrožen uopšte, ja i ovde neke stvari kupujem u Lidlu, neke u Aldiju, samo za ovaj paket Azija tvrdim da je đubre skoro sve :)

Link to comment

A tek Aldi, u Austriji pod imenom Hoffer... Ne kapiram zašto ovde ne otvore trgovinski lanac, za pola godine bi zauzeli 95% tržišta.

 

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
10 hours ago, ajgor said:

Drže li onaj pravi, vlažni vollkorn hlebac u četvrtastim kriškama pakovan po pola kile? Maxi ima neku suvu prevaru pekare Aksentije, dok Roggenart ima nešto približno u obliku vekne, ali je korica pretvrda za ostatak ukućana. 

Ako mislimo na isto, toga ima po manje-više svim marketima, uvezen iz Nemačke, sa nekim dosta dugim rokom trajanja.

Edited by mraki
Link to comment

choco nussa, lidlova nutela, 13% lešnika 400gr 150rsd, do 8. maja.

 

 

(mi smo radili eksperiment kod kuće, ja nisam mogla da razlikujem nutelu od nusse, dragi je zapamtio

da je nussa za nijansu ređa, pa je prepoznao™. mnogo dobar krem.)

Link to comment

Ne bih da trolujem sad Lindinu temu, ali kad smo već kod kremova, videh neke nove sa po 20% lešnika, badema ili pistaćija, mislim da Pionir proizvodi. I cena je naravno prilična, pa ko prvi proba nek javi utiske... :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...