Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Da. Prolazio sam dok mu je HP ukazivala pomoć (reanimaciju) ali je bilo kasno. Posle sam video da je ostao prekriven.

Inače su stigli sramno kasno ovi iz HP, stigli su da konstatju smrt.
Pre njih je stigao kolega sa miljakovca...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, DrIlic said:

Jel Ivanovic urgirao da se vrate Milioner i Dodji na večeru (sada Savršena večera)? 

Savršena večera su nove epizode?

Link to comment
2 hours ago, jimi said:

Kao da negde Danilo nije negde sam negde dovoljan.

on je negde podnošljiv, ali kao tandem su svugde negledljivi. ona nije u stanju jednu rečenicu da izgovori bez greške a onda se to podvuče kikotanjem i kompletnim prekidom programa. najbolje se vidi po reakcijama gostiju. bukvalno se desi da se gost zabezekne od nekog njihovog komentara ili reakcije... da ne kažem ponašanja.

Link to comment

Je li ona to opet potegla neke svoje veze iz bivših veza ili šta već, mislim, ona žena i ozbiljna priča i ozbiljan program (sa političkom agendom), nekako ne ide to u istu rečenicu. Njoj je onaj Leteći start bio vrh i plafon karijere.

A voli biti ispred kamere, pa to ti je. 

Link to comment

Ovih dana naletim na negde Danila i jos neku ribu koji najavljuju neku negde doktorku:

 

 - doktorka, kako ste vi negde meni?

 - dobro

-  videcemo negde kako cete biti negde do kraja emisije.

 

 

edit:

jbg, ne umem ja to negde lepo da prepricam

 

 

Edited by jimi
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Je li ona to opet potegla neke svoje veze iz bivših veza ili šta već, mislim, ona žena i ozbiljna priča i ozbiljan program (sa političkom agendom), nekako ne ide to u istu rečenicu. Njoj je onaj Leteći start bio vrh i plafon karijere.

A voli biti ispred kamere, pa to ti je. 

 

Koji ozbiljan politicki program? Jutarnji vikendom su opusteni sadrzaji..

 

 

Link to comment
Je li ona to opet potegla neke svoje veze iz bivših veza ili šta već, mislim, ona žena i ozbiljna priča i ozbiljan program (sa političkom agendom), nekako ne ide to u istu rečenicu. Njoj je onaj Leteći start bio vrh i plafon karijere.
A voli biti ispred kamere, pa to ti je. 

Ona se samo ponudila, a menađerima su zacaklile oči i mogu da se šire da su "doveli zvezdu"...
Tako su ibostale vedete dovodili, tako to ide...



....shiit has hit the fan.
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...