Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Neko ce se smejati sto imam dve omiljene ekipe u ligi. Bonus je sto su obe tako daleko od bilo kakve sanse da odu do kraja. Detroit, koji toliko godina nije mogao da formira dobar bullpen, plus su imali ruki menadzera. Pittsburgh, koji nije imao neki veliki potpis, pa ja se ne  secam od kada (a da nije rec o picerima). Znam da to nije atraktivna fransiza/grad, no ipak veci novac bi valjda privukao nekoga

Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

Dobise ovi tvoji. No od svih timova, ti igras bas Marlinse. I moji Tigersi su beznadezna stvar, no tek mi Miami nije jasan, nakon ove silne "rasprodaje" igraca. Meni ce Astrosi doci glave, nakon gomile pogodjenih meceva na poene. I odakle odlaganje na Angelsima. Tja, zato ja fiks i ne volim da igram.

Miami jednostavno hoće da prođe jeftino i da igra sa igračima čiji su ugovori minimalni za MLB (555k) jer su kao rešili da krenu u rebuilding. Ono što je problem je što nisu dobili ništa za igrače koji su otišli. Samo od outfielda su mogli da odrade rebuilding farm sistema (Yelich, Ozuna, Stanton), a dobili su đokislava jer se konstantno ispostavlja da je Jeter prilično loš menadžer i ima kratke živce (ko pročita knjigu Inside the Empire videće kako Cashman guzi Jetera non-stop). 

 

Ovo su dali za dž.

 

image.png

Link to comment

Da. I meni deluje da nisu dobili nista, a imali su itekako materijala za trgovinu. Sto se tice OOTP, ja sam zapoceo, no uz gomilu standardnih RPG naslova, te neku Civilsation partiju i nema se previse vremena.

Link to comment
3 minutes ago, Miljenko said:

Da. I meni deluje da nisu dobili nista, a imali su itekako materijala za trgovinu. Sto se tice OOTP, ja sam zapoceo, no uz gomilu standardnih RPG naslova, te neku Civilsation partiju i nema se previse vremena.

 

mogli bi da napravimo online ligu, ako kreneš da igraš. neverovatna igra. 1000 načina da fejluješ, a samo par da uradiš sve kako treba i da se moliš da ti se niko ne povredi.

Link to comment

Meni bi sa Piratesima povrede redovno unistavale sezonu. Jedino kada sam vodio neke Holandjane (Utrecht cini mi se), nisam imao toliko problema sa povredjenim igracima. Tu je tim bio tako los, da mi i nije trebalo dodatno odmaganje.:rolleyes:

Link to comment

Vidim da Tanaka koristi spliter u 23% situacija, slider 37.8%. Cini mi se da je ranije spliter bio dominantan (bar kada sam ga ja gledao), mada je ovako sigurno manje predvidljiv. Deset startova, od toga dva gde je primio preko 3 poena, 6 kvalitetnih.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Vidim da Tanaka koristi spliter u 23% situacija, slider 37.8%. Cini mi se da je ranije spliter bio dominantan (bar kada sam ga ja gledao), mada je ovako sigurno manje predvidljiv. Deset startova, od toga dva gde je primio preko 3 poena, 6 kvalitetnih.

Tanaka je u poslednjih nekoliko startova povisio procenat splitera. Ako spliter radi kako treba na startu, onda mu čike iz analitike kažu, samo nastavi, ako spliter nema dovoljan vertikalni brejk, onda čike stopiraju. U principu od toga i zavisi koliko će biti uspešan. 

Link to comment

Dabome. Kada mu je vertikalni brejk dobar, skoro ga je nemoguce udariti. Protivnicki udaraci povremeno deluju kao klinci iz parkica, kada krenu da zamahuju u prazno.:D

Link to comment

Sigurno ih je pogibija Fernandeza poremetila skroz (i da je ostao ziv nakon udesa, bio bi gonjen zbog pogibije jos dve osobe). Fransizni picer, 24 godine, tesko je naci takvog igraca. U gostima je bio solidan, no kod kuce je bio dominantan, ma kakav lineup bio ispred njega. Bilo je uzivanje gledati ga, a i kladiti se na undere kada nastupa.

Edited by Miljenko
Link to comment
18 minutes ago, Miljenko said:

Sigurno ih je pogibija Fernandeza poremetila skroz (i da je ostao ziv nakon udesa, bio bi gonjen zbog pogibije jos dve osobe). Fransizni picer, 24 godine, tesko je naci takvog igraca. U gostima je bio solidan, no kod kuce je bio dominantan, ma kakav lineup bio ispred njega. Bilo je uzivanje gledati ga, a i kladiti se na undere kada nastupa.

Fernandez bi bio preskup za Jeterov ukus, pa bi verovatno i njega dali. Mislim, da bi na arbitraži sa njegovim statistikama dobio preko 15 mil. Stadion Marlinsa je bio idealan za njegov stil. Jedino rešenje da se reši ovaj debakl u Majamiju je da interveniše MLB i oduzme licencu Jeteru. Uspeo je da otera najbolje igrače i u isto vreme da uništi farming sistem. Nije lako to uraditi. Možda jedino Metsi mogu da mu se suprotstave po idiotluku.

Link to comment
11 hours ago, Miljenko said:

Dobise ovi tvoji. No od svih timova, ti igras bas Marlinse. I moji Tigersi su beznadezna stvar, no tek mi Miami nije jasan, nakon ove silne "rasprodaje" igraca. Meni ce Astrosi doci glave, nakon gomile pogodjenih meceva na poene. I odakle odlaganje na Angelsima. Tja, zato ja fiks i ne volim da igram.

 

Ma igrao sam prva tri ininga uzivo u prvom u hrndikepu, ucinila mi se solidna kvota, nista mi ne znaci sto su pobedili. Jednostavno nmg i dalje da verujem da lik nije celendzovao, sedi u dugoutu ko mula a ni ovaj lik sto ga je tagovao nista. 

Link to comment
11 hours ago, Miljenko said:

Dobise ovi tvoji. No od svih timova, ti igras bas Marlinse. I moji Tigersi su beznadezna stvar, no tek mi Miami nije jasan, nakon ove silne "rasprodaje" igraca. Meni ce Astrosi doci glave, nakon gomile pogodjenih meceva na poene. I odakle odlaganje na Angelsima. Tja, zato ja fiks i ne volim da igram.

 

Dupli

Edited by theanswer
Link to comment

Mozda im nije bilo dovoljno 30 sekundi da se odluce. Mada, ako je bilo tako ocigledno, cemu dilema. Ja sam se tek posle nervirao za Houston, kada sam video triple play i valjda 3 doble plays. Pa jos lik udara grand slam za prvi HR.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...