Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Šteta kako sad Lindor izduva za 4. run Indijansa. Dvostruka greška u dodavanjima, čovek iskoristi da optrči ceo dijamant i uhvatiše ga na home plate. A, duša u nosu... :D

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Po San Francisku pčele, kosmonauti... Jedino bezbola nidje. :D

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
1 hour ago, stoutspectacledbold-head said:

Po San Francisku pčele, kosmonauti... Jedino bezbola nidje. :D

 

A ovo je bilo u Cincy-ju ipak... :D

Link to comment

Kakva vejavica u bottomu prvog ininga na Coors Fieldu.:laugh:

Arenado udara 2-run HR, a zatim Reynolds back-to-back. Zatim se malo smirio snesko.

Link to comment
20 minutes ago, teacher said:

redsoxi 5 ubedljiva pobeda u nizu. izgleda da ih je poseta trampu ujedinila a ne razjedinila

Sta se cudis? Liverpool drugi, red sox world series - Henry's curse! 

Link to comment
24 minutes ago, mandingo said:

Sta se cudis? Liverpool drugi, red sox world series - Henry's curse! 

🤔

ma samo zapažam da kad su stručnjaci rekli da će poseta beloj kući da ih razjedini, oni vezali 5 uzastopnih i ubedljivih pobeda i sad su 3 pobede iznad 50%

Link to comment
7 hours ago, teacher said:

🤔

ma samo zapažam da kad su stručnjaci rekli da će poseta beloj kući da ih razjedini, oni vezali 5 uzastopnih i ubedljivih pobeda i sad su 3 pobede iznad 50%

Syracuse maskota je ispao talisman. Kraft, Gaydy i Tiger su mu najbolji prijatelji (u sportskoj hemisferi) i svi su ubili otkad je on u White House.  

 

Doduse, Kraft je "masazima" stigao do zute stampe...  

Link to comment

Vlad Jr se omlečio sa prvim (i odmah drugim) HR i to na Oracle Parku u SF. Exit velo je bio preko 110 MPH, ali launch angle loš (20 stepeni), pa cenim da je ovo bilo na vetar i sirovu snagu

Link to comment

imao sam nekih čudnih padova na tiketima i padao sam i ranije jer je sudija slep, ali da bude sudija slep i da u 2019. godini u eri čelendža niko od 54626246 staffera koliko bejzbol tim ima uključujući i jebenog igrača na drugoj bazi ništa ne vidi ili se pravi lud i da zato padne run umesto out-a i da zato padnem tiket, e to još nisam doživeo.

 

čist out na drugoj bazi ne čelendžuju marlinsi lik ga tagovao metar ispred baze, ne mogu da verujem. inače prvi error andersona posle 30 kusur utakmica, sve u istoj polovini ininga... 

Link to comment

Dobise ovi tvoji. No od svih timova, ti igras bas Marlinse. I moji Tigersi su beznadezna stvar, no tek mi Miami nije jasan, nakon ove silne "rasprodaje" igraca. Meni ce Astrosi doci glave, nakon gomile pogodjenih meceva na poene. I odakle odlaganje na Angelsima. Tja, zato ja fiks i ne volim da igram.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...