Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Izbaciše zilion Bb Metsi, ali vraća Wash forsiranjem HbP i uspeće da izgube vodjstva od 9:1 i 12:2. Kako ih ne voleti!?

Ko ne navija za Nats-e mazohista nije!!!

Link to comment

Oprase nas Cubsi rutinski. Svu nervozu skupljenu tokom ove uzasne serije gostovanja, izbacili su danas. Navijacki nisam zadovoljan, no bar uzeh pare, posto je ovo bilo skroz ocekivano. Tampa nastavlja sa laganim pobedama; picing na stranu, kada pogledam njihov lineup, ne deluju mi nimalo upecatljivo.

Sada sam u dilemi sta gledati od jedan; verovatno ce izbor pasti na Houston-NY Yankees.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uvek mi je fascinantno kada ove top ekipe ne umeju da poentiraju sa punim bazama i manje od dva auta ili drugom i trecom bez auta. Mogu da razumem da se mucis protiv Marinersa, koji su potkovani na svim pozicijama, no Toronto je bas AAA materijal (bez ovih povredjenih igraca, a ni sa njima nisu nesto).

Link to comment
9 hours ago, Miljenko said:

Uvek mi je fascinantno kada ove top ekipe ne umeju da poentiraju sa punim bazama i manje od dva auta ili drugom i trecom bez auta. Mogu da razumem da se mucis protiv Marinersa, koji su potkovani na svim pozicijama, no Toronto je bas AAA materijal (bez ovih povredjenih igraca, a ni sa njima nisu nesto).

 

 

Kakav jinx, posle ovoga Toronto vodio 6-5 i napuni baze sa jednim out-om i ne postignu nista u top 9, da bi posle u bottom supcine iz Bostona okrenule. :dry:

Link to comment
  • 2 weeks later...

odgledah celu sezonu (i predsezonu) do sada, pa malo da se raspišem.

 

1) AL East će biti zajebana divizija, Tampa se ne šali, Boston će u nekom momentu da krene u seriju, Toronto je dobio injekciju u vidu Vlad Jr. Što se tiče NYY, ovo što su do sada uradili je dosta dobro, obzirom na povredu 13 startera sa opening day rostera. Ali, kad naiđu na ozbiljnog pitchera, tu čuda prestaju da se dešavaju. Sve iznad 50% dok se ne vrati Judge je premija. Cenim da sada sledi niz poraza.

2) AL Central: Minesota je odlična, ima najmanje dva odlična prospekta na čekanju za sledeću sezonu. Očigledno da im plan nije bio da tenkuju, već da igraju 50% i da razvijaju farm sistem. Klivlend će isto kao i Boston u nekom momentu krenuti u seriju pobeda, verujem da će biti prvi u ALC. Ostali timovi su katastrofa. 

3) AL West: Sijetl očekivano stao, Astrosi očekivano krenuli u seriju. LAA imaju najboljeg igrača u ligi i najgori tim u AL. 

 

4) NL East: Metsi su spojili dva sjajna starta Groma i Sindegarda. Imaju loš bullpen i osrednji lajnup. Teško će nešto uraditi u ovoj diviziji ove sezone, jer su Fila, Atlanta pa i Natsi bolji tim od njih.

5) NL Central: pre početka sezone uplatio sam simboličnu sumu na Cardse da uzimaju WS. Cubsi imaju puno problema sa rosterom, a nemaju para, dok nažalost imaju GM-a koji ne ume bez 200 miliona da bude iznad 50%. Redsi su aktivirali Senzela, sumnjam da će sa njime biti drastično bolje. Brewersi će krenuti jako u nekom momentu. Dosta im je poremećen bullpen sa Knebelovom povredom. Sad im se vraća Yelich. Biće oni ok.

6) NL West: najjača divizija, sa izuzetkom Giantsa koji su užasni, ostali timovi mogu da uzmu i diviziju i bez problema da učestvuju u borbi za WS. Padresi imaju najbolji farm system koji im je malo oslabljen od kako su Tatisa stavili u MLB, ali imaju dosta dobrih prospekata na čekanju. Starteri su im neočekivano dobri. Colorado ne igra dobro i to nije očekivano, trebalo bi da krenu. Imaju vrlo lošu produktivnost sa 2B (Hampson) i CF (Desmond), u poslednje vreme zamenili su ih i sada (pogotovo sa Dahlom na CF) igraju dobro. Najveće iznenađenje su D-Backsi, Greinke je najpotcenjeniji pitcher današnjice. Čovek 15 godina baca fenomenalno sa izuzetkom možda jedne ili dve sezone. Ceo lajnup osim Ahmeda ima OPS+ preko 100, što mislim da nema nijedna ekipa trenutno. Nažalost, Dodgersi imaju najveći depth i uzeće nekako diviziju, kao i proteklih godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...