Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Philliesi su jos gori sinoc, ostave gomilu runs na bazama, onda Hoskins napravi error na najlaksem playu sezone i udju nereseno u 9ti, i onda Robertson dozvoli single pa 3 walka i tako zavrsi tekmu. :isuse:

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

sišek uđe, baci 15 pitcheva od toga 3 strikea i walkuje pune baze. sunce ti jebem, kakav imbecil. 

rogove cu da dobijem od pitchinga, pogotvo relievera

 

znam da je small sample, ali mi smo 1-4 uprkos najboljem batting avg u ligi. 

 

 

Link to comment

lik je već šetao dvojicu, ima lika sa 2 strikea, mislim da je bilo 1-2, dođe do 3-2, baci neki slider down and away promaši za metar. pa baci fb pa nek udari jebem ti mater. 

Link to comment

jenkiji se kvalitetno raspadaju na startu sezone. upravo su 0-3 @ o's u bott 1st

stenton je na dl, anduhar izgleda zavrsio sezonu pa lokalni mediji prozivaju medicinski tim

druga strana ny je bolje pocela sezonu - de grom dominira

 

rhp phile robertson je briljirao sinoc + ga imam u fantaziju

Link to comment

Padresi mogu dovesti koga hoce u lineup, cini se da ce uvek biti ofanzivna propast. Treba biti majstor, pa ne poentirati sa covekom na trecoj bazi, bez auta.

Link to comment

Nakon 6 neiskoriscenih trkaca, ipak su nesto udarili kada je najbitnije. Bonus su iskorisceni problemi sa kontrolom Reyesa, za 5-2 vodjstvo (stoji da je danasnja strajk zona izuzetno uska).

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Padresi mogu dovesti koga hoce u lineup, cini se da ce uvek biti ofanzivna propast. Treba biti majstor, pa ne poentirati sa covekom na trecoj bazi, bez auta.

 

Imali Philliesi istu scenu pre neko vece, i jedva Segura na 2 outa uspe da izvuce, ja isto vikao... 

 

Dodgersi i Bellinger bas sibaju, sad cu da vidim malo moje i Twinse.

Link to comment

dobismo i mi jednu konacno!

 

posle 6 poraza u nizu.

 

ali tim je definitivno u problemu, i to ogromnom. u 8 tekmi smo dozvolili, redom, 4, 8, 11, 8, 6, 9, 13, 8

 

najgori WHIP i ERA u ligi, naravno. 4x postigli dvocifren broj runova, i skor je 2-6. ne znam sta ce Maddon da uradi, ali ovo se mora zaustaviti nekako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...