Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Nova i jopet vesela sezona za Nats-e u najavi. Strasburg je kriminal.

Uspeju da se vrate iz njegovih pizdarija, dodju do 4 svi i sad pred kraj regularnog dela meča raspad sistema. 

Link to comment

odlican pitching Tampe. nakon startnog poraza drzali su Astrose na 2, 1, 1 run i dobili seriju 3-1.

 

in other news, Yelich homerovo u cetvrtoj u nizu. a i Goldie lupio cetvrti. bas mnogo dingera na pocetku sezone... morace Javy da ubaci u trecu za MVP nagradu :D

Link to comment

Pa i nema previse HR do sada. Pojedine ekipe lupaju, Milwaukee, St. Louis, Seattle, od ovoga sto sam ja gledao. Houston jos drema, ne verujem da je picing Tampe toliko dobar (lineup da ne komentarisem). Moji Piratesi ce izgleda zabeleziti prvu pobedu; treba da castim.

Link to comment

Na osnovu prvog ininga, Wainwright deluje neupotrebljivo. Archer fino pogadja coskove i da nije bilo lose ocene zone od strane HP sudije, niko ne bi ni krocio na bazu.

Link to comment

Da, Archer sabio tokom 5 ininga, cak 8 strajkauta. Bullpen je zamalo kolabirao u 7. iningu (3 pustena poena, pa pune baze bez auta). Kela je previse predvidljiv, dok sam od Vazqueza ocekivao da zatvori nekako, no ni odbrana mu nije pomogla.

Link to comment

evo ga lester sa rbi-em

 

imali su sreće brejvsi za sad u ovoj utakmici. baezov jak udarac tačno u čoveka i double play a onda švarber uhvaćen u sledećem iningu na krađi baze, moglo je komotno biti 4,5 runova

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...