Jump to content
IGNORED

Chernobyl - HBO (2019)


eumeswil

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
On 21.12.2019. at 21:13, desboj said:

10/10 serija, malo propagande ali sve ostalo perfektno

Serija je vrhunska, jedna od najboljih koje sam gledao.

 

Rudari, radnici na krovu, silazak u vodu, vatrogasci i jebeni most smrti. 

 

Ja bih dao 9.64 ili neko takvo umanjenje od maksimalne ocene, zbog nevrhunskog odnosa prema detaljima koji razdvajaju fiction od non-fiction, jer serija pretenduje da napravi nekakav drustveni uticaj. Ovo je ocena na prvo gledanje. Mislim da cu je ponovo pogledati da pohvatam sitnice. 

Link to comment
51 minutes ago, pacey defender said:

Mislim da cu je ponovo pogledati da pohvatam sitnice. 

 

Ja nisam dovoljno hrabar za tako nešto. Uzelo mi nekoliko dana da se opasuljim posle gledanja. Najviše me pogodilo kada su se javili dobrovoljci za silazak u vodu, zamutila mi se slika... Vrhunska je serija u svakom smislu, ali stvarno nemam snage da prolazim kroz to opet.

Link to comment
6 hours ago, pacey defender said:

Serija je vrhunska, jedna od najboljih koje sam gledao.

 

Rudari, radnici na krovu, silazak u vodu, vatrogasci i jebeni most smrti. 

 

Manje vise ceo Internet se slaze da je most smrti urbana legenda. Srecom. Ima takvih odstupanja od realnih dogadjaja podosta u seriji. 

Link to comment
3 hours ago, Kampokei said:

 

Manje vise ceo Internet se slaze da je most smrti urbana legenda. Srecom. Ima takvih odstupanja od realnih dogadjaja podosta u seriji. 

 

Pa nije dokumentatac, aman.

 

Vrhunska serija.

Edited by Caligula
Link to comment

Najgori je momenat zamene trenutaka saznanja za mere koje preduzimaju u drugim državama i izdavanja naredbe za evakuaciju, pošto ispada da je evakuacija krenula tek kada su dobili informacije da svet zna šta se desilo, a u stvarnosti je bilo obrnuto i evakuacija je počela pre nego što su zapadne zemlje skapirale. To je zaista bedna propaganda i serija je time u velikoj meri zaprljana.

Edited by napadaj
Link to comment
20 minutes ago, napadaj said:

Najgori je momenat zamene trenutaka saznanja za mere koje preduzimaju u drugim državama i izdavanja naredbe za evakuaciju, pošto ispada da je evakuacija krenula tek kada su dobili informacije da svet zna šta se desilo, a u stvarnosti je bilo obrnuto i evakuacija je počela pre nego što su zapadne zemlje skapirale. To je zaista bedna propaganda i serija je time u velikoj meri zaprljana.

 

da, a i cela poslednja epizoda i lik atomske naučnice su taj fazon

Link to comment
2 hours ago, Kampokei said:

Nije dokumentarac, ali ovo da su svi pomrli koji su stajali na mostu nije prikazano kao scena u seriji nego napisali na ekranu tik pre odjavne spice.

 

Plus ona naucnica nije ni postojala a oni je stavili u kast :fantom:

 

I ne glume rusi/ukrajinci vec ovi sa zapada i to na engleskom. Jedna od boljih serija ikada, meni u prvih 10 za sada.

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...