Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

EYrU2LaU8AAWGEm.jpg

 

Ja rekoh u startu da će ga braniti po "honorary black" Mažino liniji, ali ovo je još gluplje.

 

Tragična američka konfuzija na relaciji identitet / politički stav se nastavlja :jerry: 

 

 

Link to comment
15 hours ago, theanswer said:

 

Glupi crnci šta ima oni da biraju za koga će da glasaju nego svi đuture po ključu

Jok. Oni su ga zvali na intervju sa namerom da izvuku obećanje da će da imenuje crnkinju za veep kandidata. A to im je palo na pamet da rade zato što su videli da je, kada je bio u debati sa Bernijem, na svoju ruku i ponesen trenutkom, obećao da će mu žena biti kandidat, iako je bilo očigledno da nije to do kraja odlučio pre nego što je to izjavio. Jezik brži od pameti, taj rad.

 

Taktika da to obećanje (crnkinja veep) izvuku im je bila shaming: zašto si odlučio da ti belkinja bude veep (nisam), zašto ne crnkinja (imam kandidate crnkinje, razmatramo), ti nas crnce mnogo uzimaš zdravo za gotovo (ko je tebe ovlastio da govoriš u ime crnaca). Ove prve dve stvari je rekao, ovu treću nije, ali je trebao. Umesto toga je rekao to što je rekao.

 

tldr: probali su da ga navuku da obeća crnkinju za veep, nije uspelo. 

Link to comment
13 hours ago, mustang said:

i sad imaju matorana koji ne moze da bude skoncententrisan duze od dve minute. covek je jednom nogom u grobu, plus mu se pise istraga... 

Mustang, kad će istraga protiv Obame? 

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

Jok. Oni su ga zvali na intervju sa namerom da izvuku obećanje da će da imenuje crnkinju za veep kandidata. A to im je palo na pamet da rade zato što su videli da je, kada je bio u debati sa Bernijem, na svoju ruku i ponesen trenutkom, obećao da će mu žena biti kandidat, iako je bilo očigledno da nije to do kraja odlučio pre nego što je to izjavio. Jezik brži od pameti, taj rad.

 

Taktika da to obećanje (crnkinja veep) izvuku im je bila shaming: zašto si odlučio da ti belkinja bude veep (nisam), zašto ne crnkinja (imam kandidate crnkinje, razmatramo), ti nas crnce mnogo uzimaš zdravo za gotovo (ko je tebe ovlastio da govoriš u ime crnaca). Ove prve dve stvari je rekao, ovu treću nije, ali je trebao. Umesto toga je rekao to što je rekao.

 

tldr: probali su da ga navuku da obeća crnkinju za veep, nije uspelo. 

 

Sta znam, BBC kaze ovo:

 

Quote

Mr Biden's gaffe came at the end of an interview, as he was being pressed on whether he favoured Minnesota Senator Amy Klobuchar over a black woman as his running mate. That he responded with indignation - and then veered dangerously off-script - suggests his preference might lie with someone like Ms Klobuchar, who shares Mr Biden's pragmatic political sensibilities.

 

If Friday's kerfuffle has staying power, however, he might feel compelled to pick a black female candidate like Kamala Harris or Stacey Abrams - if only to clean up the mess he created.

 

 

Novinar je uspeo, dakle, imacemo crnu zenu za potpredsednickog kandidata.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

Sto je najgore, Kamala bi zapravo bila ok opcija 

 

Sve sto republikanci treba da urade je da pustaju reklamu iz debate kada se Kamala obraca Bajdenu i kaze "That little girl was me."

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

Sto je najgore, Kamala bi zapravo bila ok opcija 

 

gde nju, zlo i naopako

 

samo ne nju

 

mada bezveze pricamo i gubimo vreme o bajdenu kad ce tramp ponovo biti predsednik. 

 

jedino mozemo da pricamo o tome koliko se sve srozalo na najprimitivniji nivo. pocev od nacin finansiranja kandidata....

 

 

Edited by mustang
Link to comment
10 hours ago, ObiW said:

Jok. Oni su ga zvali na intervju sa namerom da izvuku obećanje da će da imenuje crnkinju za veep kandidata. A to im je palo na pamet da rade zato što su videli da je, kada je bio u debati sa Bernijem, na svoju ruku i ponesen trenutkom, obećao da će mu žena biti kandidat, iako je bilo očigledno da nije to do kraja odlučio pre nego što je to izjavio. Jezik brži od pameti, taj rad.

 

Taktika da to obećanje (crnkinja veep) izvuku im je bila shaming: zašto si odlučio da ti belkinja bude veep (nisam), zašto ne crnkinja (imam kandidate crnkinje, razmatramo), ti nas crnce mnogo uzimaš zdravo za gotovo (ko je tebe ovlastio da govoriš u ime crnaca). Ove prve dve stvari je rekao, ovu treću nije, ali je trebao. Umesto toga je rekao to što je rekao.

 

tldr: probali su da ga navuku da obeća crnkinju za veep, nije uspelo. 

 

Ma gluposti. Nije on obećao ženu vpa zbog gafa nego su svi z sa 2g mozga znali da će biti žena i minority. I da je sanders bio, isto bi bilo. A za ovo, pa long story short ali sa ovim što je rekao sad bukvalno crnkinja mora biti vp

Link to comment
21 hours ago, Budja said:

 

Sve sto republikanci treba da urade je da pustaju reklamu iz debate kada se Kamala obraca Bajdenu i kaze "That little girl was me."

I sta ce to da pokaze i dokaze?

Da je Kamala nekonzistentna time sto je prihvatila nominaciju? Lako pretvorivo u prednost - ugrabila je sansu, pomerila se stvarnost, zahvaljujuci Obaminom presidensiju. 

Da je Bajden gresio u proslosti? Lako pretvorivo u prednost - prihvata greske i integrise manjine, sve zahvaljujuci Obaminom prezidensiju. 

 

 

Edited by pacey defender
Link to comment
15 hours ago, theanswer said:

 

Ma gluposti. Nije on obećao ženu vpa zbog gafa nego su svi z sa 2g mozga znali da će biti žena i minority. I da je sanders bio, isto bi bilo. A za ovo, pa long story short ali sa ovim što je rekao sad bukvalno crnkinja mora biti vp

Ma kakva 2 grama mozga, to je naknadna pamet. Na toj debati o kojoj pričam Sanders kaže “ja uradio ovo”, a Bajden kaže “i ja isto”, ponavlja kao papagaj. I tako pola sata. I onda ih moderator pita nešto o ženama Bajden konacno vidi šansu da predje u ofanzivu i kaže nešto što nije “me too”. 

Link to comment
3 hours ago, pacey defender said:

I sta ce to da pokaze i dokaze?

Da je Kamala nekonzistentna time sto je prihvatila nominaciju? Lako pretvorivo u prednost - ugrabila je sansu, pomerila se stvarnost, zahvaljujuci Obaminom presidensiju. 

Da je Bajden gresio u proslosti? Lako pretvorivo u prednost - prihvata greske i integrise manjine, sve zahvaljujuci Obaminom prezidensiju. 

 

 

 

I onda stavis citat Bajdena iz iste debate gde odbija da se izvini, i onda ovaj sa crnim stanovnistvom i demokratama...

Pazi, nije cilj republikanaca da neko od crnog stanovnistva glasa za Trampa, vec da u marginals smanji izlaznost istih po principu "svi su isti".

Takodje, sasvim je dovoljno da ga stavis u defanzivu tamo gde je, kao, najjaci.

Link to comment
22 hours ago, Budja said:

 

Pazi, nije cilj republikanaca da neko od crnog stanovnistva glasa za Trampa, vec da u marginals smanji izlaznost istih po principu "svi su isti".

 

To se lako resi, samo napravis pivot na corona virus a tu ima materijala koliko hoces. Samo ga slikas kako igra golf dok corona hara Amerikom i odmah se zaboravi sta je Bajden pre 2 dana rekao. 

 

Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

To se lako resi, samo napravis pivot na corona virus a tu ima materijala koliko hoces. Samo ga slikas kako igra golf dok corona hara Amerikom i odmah se zaboravi sta je Bajden pre 2 dana rekao. 

 

 

I onda Bajden lupi opet nesto, pa opet kontrola stete, i tako tuk na utuk.

Mozda bi pomoglo da DP nije u kontroli stete pola kampanje, ali to sam samo ja.

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...