Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Recimo ovo:

 

Bajdenara:

 

Quote

The ad called Trump “unprepared,” “indecisive,” and “paralyzed by his fear of offending the Chinese government.”

 


Trampara:

 

Quote

He then went on to say that the former vice president has problems with China and Russia, but then jumped back to attacking Biden’s intellect.

 

Hanter Bajden i poslovi sa Kinom vrebaju iza coska.

Link to comment
32 minutes ago, Budja said:

Recimo ovo:

 

Bajdenara:

 

 


Trampara:

 

 

Hanter Bajden i poslovi sa Kinom vrebaju iza coska.

nema veze, fejk njuz, idemo dalje. Ne boris se protiv njega tako sto ces na svaku njegovu dosetku, kojih ima 50 dnevno, da odgovaras tacku po tacku. Samo deflection i udaraj na ono sto znas da ce da ga nervira. Moras da na njegov "whataboutism" pariras svojim "whataboutismom". On kaze nije 100 hiljada umrlo od korone nego 50, ti kazes nije 100 nego 200 hiljada. 

 

Recimo na ova nagadjanja ko ce da bude veep ne odgovaras sa "imamo mnogo kandidata zena crnkinja", nego ides pravo u glavu sa onim sto znas da ce da Tramparu najvise iznervira: kazes "mnogo mi se svidja ideja da Misel Obama bude moj veep". I gledas kako se Tramparina naradzasta glava pretvara u nuclear mushroom cloud. Nema veze sto Misel nece da pristane na to, dovoljno je da 5 dana ne kaze ni da ni ne. Posle ces nesto drugo da smislis. 

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

nema veze, fejk njuz, idemo dalje. Ne boris se protiv njega tako sto ces na svaku njegovu dosetku, kojih ima 50 dnevno, da odgovaras tacku po tacku. Samo deflection i udaraj na ono sto znas da ce da ga nervira. Moras da na njegov "whataboutism" pariras svojim "whataboutismom". On kaze nije 100 hiljada umrlo od korone nego 50, ti kazes nije 100 nego 200 hiljada. 

 

Recimo na ova nagadjanja ko ce da bude veep ne odgovaras sa "imamo mnogo kandidata zena crnkinja", nego ides pravo u glavu sa onim sto znas da ce da Tramparu najvise iznervira: kazes "mnogo mi se svidja ideja da Misel Obama bude moj veep". I gledas kako se Tramparina naradzasta glava pretvara u nuclear mushroom cloud. Nema veze sto Misel nece da pristane na to, dovoljno je da 5 dana ne kaze ni da ni ne. Posle ces nesto drugo da smislis. 

 

A to je, kao strategija kampanje, namenjeno tacno kome?

Kako ce to preobratiti onog glasaca iz predgradja gradova u Micigenu koji su izgubili posao? Kako ce to da zgadi Tramparu njegovim hard core glasacima da ostanu kod kuce?

 

 

Link to comment

 

4 minutes ago, Budja said:

 

Kako ce to preobratiti onog glasaca iz predgradja gradova u Micigenu koji su izgubili posao? Kako ce to da zgadi Tramparu njegovim hard core glasacima da ostanu kod kuce?

 

 

Pazi sad, ostao bez posla pa jos treba da ga preobratimo. Nije strategija da njegovi hardcore ostanu kod kuce, bez obzira da li su ostali bez posla ili ne, nego da tvoji izadju. A svoje ne mozes da animiras tako sto ces stalno da igras defanzivu i pravdas se "nisam ja ovo nisam ja ono lazu vas", onda samo ispada da tu ima nesto cim se ti toliko pravdas. Samo vici "fejk njuz" i cepaj dalje. I naravno, uvek ubacis nesto sto znas da ce ga nervira, svaki put kad krene da se dere na Fox news kazes 'rats are leaving the sinking ship". Imas paranoicnog coveka, zasto da propustis priliku da mu podignes paranoju na 11?

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

Pazi sad, ostao bez posla pa jos treba da ga preobratimo. Nije strategija da njegovi hardcore ostanu kod kuce, bez obzira da li su ostali bez posla ili ne, nego da tvoji izadju. A svoje ne mozes da animiras tako sto ces stalno da igras defanzivu i pravdas se "nisam ja ovo nisam ja ono lazu vas", onda samo ispada da tu ima nesto cim se ti toliko pravdas. Samo vici "fejk njuz" i cepaj dalje. I naravno, uvek ubacis nesto sto znas da ce ga nervira, svaki put kad krene da se dere na Fox news kazes 'rats are leaving the sinking ship". Imas paranoicnog coveka, zasto da propustis priliku da mu podignes paranoju na 11?

+1

 

Lincoln Project (NeverTrump ex-GOP)

Link to comment
7 hours ago, ObiW said:

 

 

Pazi sad, ostao bez posla pa jos treba da ga preobratimo. Nije strategija da njegovi hardcore ostanu kod kuce, bez obzira da li su ostali bez posla ili ne, nego da tvoji izadju. A svoje ne mozes da animiras tako sto ces stalno da igras defanzivu i pravdas se "nisam ja ovo nisam ja ono lazu vas", onda samo ispada da tu ima nesto cim se ti toliko pravdas. Samo vici "fejk njuz" i cepaj dalje. I naravno, uvek ubacis nesto sto znas da ce ga nervira, svaki put kad krene da se dere na Fox news kazes 'rats are leaving the sinking ship". Imas paranoicnog coveka, zasto da propustis priliku da mu podignes paranoju na 11?

 

Biden i Get out the vote :laugh: Tipa Obama? Ili abortus Bernijeva kampanja? Ti to mene zajebavas?

 

Mislim, ok, ako mislite da je "Vucicu pederu" kampanja pobednicka, mozda je to tako u "krugu dvojke", ali je mozda ipak bolje umesto toga busiti Tramparu na healthcare temama. Sto se posla tice, lud kakav jeste, Trampara ce helikopterovati kes sve do izbora, tako da tu ne vidim mnogo prostora.

 

 

Edited by Budja
Link to comment
43 minutes ago, Budja said:

 

Biden i Get out the vote :laugh: Tipa Obama? Ili abortus Bernijeva kampanja? Ti to mene zajebavas?

 

 

Ne, ja pričam o ljudima koji su glasali za Obamu ali nisu izašli na izbore 2016 “jer Hilari”. Ne zaboravi, te izbore je rešilo oko 100 hiljada glasova rasporedjenih u 3 države koje je Obama dobio, a Hilari izgubila. Tih par stotina hiljada u te 3 države treba vratiti na biračka mesta, to je cilj broj 1. Batali ubedjivanje Mileta sa MAGA kapom na čiviluku da otvori oči, nema od toga selameta.

 

Ne pričam uopšte šta treba da bude platforma za izbore i da li treba healthcare ovakav ili onakav. Ja samo kažem da šta god bude platforma, a što bi trebalo da se definiše do DNC konvencije a vidim i da se Sanders ovoga puta više angažovao oko toga, treba je se držati i ne gubiti vreme na provokacije sa desna (Trump) i leva (šta god da stigne od strane tvrdokornih “never Biden” pristalica). Imaš platformu i cepaj, ove sa leva i desna zajebavaj, nisu to tvoji glasači nikad bili, niti će biti.

Edited by ObiW
Link to comment
7 hours ago, mustang said:

e jesi zaludan :laugh:

 

 

Pazi, ja nisam rekao da ću da glasam za Bajdena. Meni je veoma bitno koga će izabrati za veepa. Ako izabere onu mladu nadu iz Džordžije kojoj na rezimeu od iskustva piše “zamalo pobedila na izborima”, onda sam u novembru beli listić.  Neozbiljno bi bilo da glasam za čoveka od 78 godina koji za veepa ima nekog ko nikada nije bio ni u saveznoj skupštini, ni u vladi, a ni guverner. 

Link to comment

na zalost, ti kao suvi demoNkrata, nemas za koga da glasas u 2020

 

i ja sam htela za tulsi, al vidis kako je namesteno. i samo iz inata dnc-u cu da glasam za narandzanstog

 

bar jos nije zaratio sa pola sveta, tu mu skidam kapu. 

 

Edited by mustang
Link to comment
11 hours ago, ObiW said:

Ne, ja pričam o ljudima koji su glasali za Obamu ali nisu izašli na izbore 2016 “jer Hilari”. Ne zaboravi, te izbore je rešilo oko 100 hiljada glasova rasporedjenih u 3 države koje je Obama dobio, a Hilari izgubila. Tih par stotina hiljada u te 3 države treba vratiti na biračka mesta, to je cilj broj 1. Batali ubedjivanje Mileta sa MAGA kapom na čiviluku da otvori oči, nema od toga selameta.

 

Ne pričam uopšte šta treba da bude platforma za izbore i da li treba healthcare ovakav ili onakav. Ja samo kažem da šta god bude platforma, a što bi trebalo da se definiše do DNC konvencije a vidim i da se Sanders ovoga puta više angažovao oko toga, treba je se držati i ne gubiti vreme na provokacije sa desna (Trump) i leva (šta god da stigne od strane tvrdokornih “never Biden” pristalica). Imaš platformu i cepaj, ove sa leva i desna zajebavaj, nisu to tvoji glasači nikad bili, niti će biti.

 

Ok, to zvuci razumno.

 

Problem je samo sto nije stvar samo u provokacijama, vec u punom ormaru koji Biden ima, tako da, prosto, moras ponekad  i da se osvnes na to.  A to jeste problem jer neke tvdnje ne mozes samo da ignorises. To slabi verodostojnost kandidata bas tamo gde tih 100.000 treba da se vrate na biralista.

Link to comment

Uopste nisam ljubitelj te notorne Republic of Kekistan ekipe, ne podrzavam njihov Cult of Kek, niti verujem u Esoteric Kekism :wacko:

 

Ja licno obozavam Trumpa jos iz vremena dok je ima svoj reality show, kao i dok je gostovao u raznim late night emisijama gde je uvek bio ekstra zabavan i interesantan, tako da mi je potpuno svejedno da li je u medjuvremenu postao predsednik Amerike ili je bankrotirao pa je primoran da prodaje hot dog i limunadu na sred Tajms Skvera, uvek cu ga voleti i nemam problem da to i otvoreno kazem, iako to nije popularno.

 

S druge strane, cela ta /pol/ sekcija 4chan sajta je prepuna trolova koje niti zanima politika niti izlaze na glasanje, niko od njih nije ni obracao paznju na Donalda sve dok se nije kandidovao za predsednika, tek tada su uvideli potencijal za epsko trolovanje ukoliko se prikace uz njega i napravili su posebnu kek troll ekipu preko koje su krenuli da zatrpavaju sve moguce drustvene mreze, ja njih uopste ne mogu da smatram pravim fanova, jer cim Trump napusti Belu Kucu, tako ce i svi ti trolovi kekistanci pronaci novog lika kojeg ce proglasiti za svog vodju.

 

Ajde da ne bude da ih samo pljujem, ima i ta troll ekipa neke mastovite i kreativne ideje, pa povremeno i naprave nesto dovoljno luckasto :D

 

V8tfJmx.png

QM81bxM.jpg

DlVBZi4.jpg

MPpdQfU.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...