Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Adetokunbo is both a surname and a given name, of Yoruba origin, and meaning "the king/crown/royalty from across the seas" or "the king/crown/royalty from a foreign land". 

 

Vrlo prosto, nigerijsko prezime Adetokumbo su grci prekrstili na svoj način, kod njih je nt=d, mp=b, jer im nedostaju ta dva slova u alfabetu. Isto kao što su našeg Vladu Jankovića prekrstili u Vlantu Giankovitsa. :) Ali jbg, ova dva naša komentatora su zalutali na tv i bez toga.

Link to comment

Mislio sam da nemaju sanse ni kad je Lowry izasao, pa imadose pobedu koju ispustise. Mada bas tesko sada, nema ni Powela. Danny Green vola ne moze da ubode takodje.

Link to comment

Ooozbiljna partija G Hilla. Sa druge strane, ovi Afrikanci poprilično čoukovali sa linije bacanja. Oćemo još košarke :D

Link to comment

Ja ne volim Reggie-ja nikako. Koji sokovi u produzetku, onaj Indus fan Raptorsa baca nesto uvis dok Giannis sutira bacanja, masi, hvataju skok i daju trojku :D. Fino prozvah Greena, Pascal nekako ima livadu i stignu ga na ulazu, i onda naravno jos jedan produzetak.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...