Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

26 minutes ago, John Coltrane said:

O2 je prenosio i Zvezda-Partizan a u zadnje vreme sve cesce ide i reklama za LS na Arena Sport tako da ocigledno ima neka veza.

 

 

 

Sutra krece redovno nasa liga, mislim mene ne interesuje, nego cisto kao info da izgleda zele sto vise da prebace kod njih za siroke mase. 

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Nije mi jasno samo kako se krenulo u obracun sa SBBom ako se uzimaju Arenini prenosi? Arena nije na SBBu i koliko znam u zavadi su od pocetka.

 

+1

 

Ni meni nije jasno. Krenuo si u rat tako sto sbbu ustupas najgledanije peenose na areni.

Link to comment
8 hours ago, MiddleClass said:

 

+1

 

Ni meni nije jasno. Krenuo si u rat tako sto sbbu ustupas najgledanije peenose na areni.

Cilj je učiniti dostupnijim sadržaje sa Arene, smanjiti gledanost SK-a, tako bar meni deluje plan. Arena je dostupna možda u 35% domaćinstava (Telekom, pokojni Kopernikus, Pošta i Polaris).

 

Link to comment

Mozda prvi put u zivotu da u najavi milanskog derbija na naslovnoj strani Mozzart-a nisam u stanju da prepoznam igrace. Susa sam nekako i nabo, ali kako sam to propustio Asamou? (ako je to on). Proslo kolo sam malo (testirajuci ove IPTV liste) gledao Inter-Spal i skapirao da prepoznajem vise imena na klupi nego na terenu Intera. Naravno da su ovi iz Mozzarta budale sto su upravo ova 2 igraca stavili na naslovnicu pogotovu kad se Milan ove sezone napokon primakao borbi za LS, tj. Interu.

 

ne znam sto sam ovo napisao, al reko da podelim sa nekim

Link to comment

Koje sranje. 1 centarsut i gol glavom sa 12,13metara - nadskocen Karsdorp koji verovatno nije ni skocio vise od 5 puta u karijeri. Do kraja prvog nervozna Roma bez pravih sasni.

Roki odrzava komendiju potpunom - posle suta Shika ne svira ocigeldan korner, Kurticev pad posle promasene lopte svira faul za SPAL, na kraju Dzeko i Antenuci ulaze u verbalni duel koji eskalira malte ne opstom tucom na tunelu. Crveni kartoni vec vire iz Rokijeve beleznice™

Link to comment

Jebe nas Rocchi opako vec duže vreme, ali ovo što mi igramo nije fudbal. To bi bilo to za ovu sezonu, da izborimo Ligu Evrope i spremimo se za prodaje.

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Roma :lolol:

 

Пази, мораће Спалетара баш да се потруди ако хоће да заврши иза овакве олупине.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...