Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, goofs said:

 

Pa nije nepostojeci vec je 50/50 :) ne znam da li si video situaciju, mnogo je sumnjiva, nit tamo nit vamo.

 

 

ma, nije 50/50 😀 ocigledno ga je udarila u grudi prvo ... cak i ako je posla toga zakacila ruku; to nije penal. VAR funkcionise tako sto cetvorica sudija u VAR sobi pogledaju snimak i onda zovu glavnog sudiju ako misle da je on doneo pogresnu odluku. Ako se slazu sa njegovom odlukom, ne zovu ga. Ja stvarno nemam nikakve dileme da penal nije postojao, nakon sto sam video snimak nekoliko puta. Problem je u tome sto bi glavni sudija priznao tri svoje greske prihvativsi i ovu sugestiju sudija u VAR sobi. Najverovatnije ce sudija na led nekoliko meseci (kao Orsato posle performansa na utakmicu Inter-Juve), ali zvanicne objave nece biti. Meni licno je ovo prva utakmica koju sam gledao u poslednjih desetak godina na kojoj je glavni sudija sve iole diskutabilne situacije presudio u korist jednog tima ... nacisto se pogubio pod pritiskom publike, takvi ne bi trebalo da sude utakmice prve dve lige ni u jednoj ozbiljnoj drzavi. Nazalost, vreme je takvi da se za pristojno sudjenje mora gledati Spanska liga ... u Italiji sudije slabo poznaju fudbal, u Engleskoj ih ne salju u penziju dok ne pocnu da posrcu po terenu onako stari i, ponekad, debeli pa nikan nisu dovoljno dobro postavljeni da donesu pravu odluku

Link to comment

sad sam ponovo pogledao snimak ovog penala na kraju ...da lakrdija bude veca, Chiesa je dosao do lopte tako sto je D’Ambrosia udario laktom u lice .... haha, kakva farsa 😀😀

Svidja mi se izjava Spalettija “ako ne moze da podnese zvizduke iz publike, ne treba da se babi ovim poslom”. Pioli je rekao da po njemu nijedan penal nije postojao

Link to comment



nije ni ovo, pa ipak jeste. Al da je Var 1 glupost, jeste 100%

Dobro i fudbal je izdzikljao u jednu smrdljivu zabu kojoj ne vredi posvecivati previse paznje.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Meni VAR u sustini samo povecava taj hajp oko sudija koji je aktuelan svuda u zadnje vreme i ne svidja mi se, odvlaci paznju od same igre umesto sto joj doprinosi, bar po ovome sto vidim do sad, ne znam.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Nema nista bez suspenzija/crvenih za bezocno simuliranje. Ne samo zato sto je nefer vec i sto je ruzno za gledanje. Fudbal se pretvorio u padavicarski sport prepun prekida i seckanja, a efektivne igre sve manje.

Link to comment

To sve stoji. Sinoc sam iz kladionicarskih razloga, gledao mec Jorge Wilstermann-Guabira (Bolivia 1). Gosti su poveli rano, da bi njihov golman najpre krenuo da odugovlaci pri svakom ispucavanju. U drugom poluvremenu se to pretvorilo u besomucno seckanje, zbog iznenadnih padova gostujucih igraca (grcevi, pravi i lazni udarci u glavu). Igraci su ukapirali da sudija mora reagovati kod povrede glave (nebitno da li je ima, ali mora da proveri) i to obilato koriste. Scena kada liku ukazuju pomoc tako sto mu prskaju stopalo, a on se sve vreme valja i drzi za lice. Odjednom hop, zgrabio flasicu vode i za 10 sekundi idemo dalje.

Hokej gledam cesto i ima dajvovanja i tamo, no ne u ovoj meri. Baseball je meni jedini sport trenutno gde nema simuliranja i slicnih gluposti i zbog toga mozda i najprivlacniji za gledanje (stoji da ne postoji vremensko ogranicenje).

Da se vratimo na fudbal; pojedini igraci su se toliko izvestili kod padanja, da je povremeno i na snimku tesko videti sta je faul, a sta ne.

Link to comment

Posle kazu da je fudbal sad brzi. Znaci bilo koji drugi pridev, samo ne "brzi". Da se razumemo, ne mislim samo na Serie A, gde je to sad bolno ocigledno. Ladno mogu poceti da ubacuju rekame, bilo bi gledljivije.

Link to comment
1 hour ago, extragluv said:

Kakav gol za fiorentinu iz free kicka

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Jako lep sut, iako je sam prekrsaj i te kako upitan.

Doduse, bio je strasno jak vetar u smeru prema golu Intera u drugom poluvremenu pa je i to verovatno malo uticalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...