Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, W.F.C. said:

Mislim da je za Romu najbitnije sada da izbaci Porto i puna kapa. To su dve odlicne sezone u Evropi onda, nije mala stvar uopste.

 

Sezona bez CL para nas gura u ekstremniju rasprodaju.

Ako ne dobijemo felazio ispadamo iz trke za 1-4 i gubimo rutinski od Porta dok smo u daunu.

Sjebao nas je šampionski Milan Piatekom i Paquetom, rutinski bismo ih pretekli.

Jedino što mu uliva nadu je što je Lotitto još veći maler od nas, vidim da je zvao egzorciste u klub da bi prekinuo seriju povreda.

Link to comment

Ma gde nećemo, dobijamo na madjije poslednja dva meseca (6-2-0 u poslednjih 8), a i dalje zaostajemo. Na kraju ćemo istrošiti sreću, kad tad mora da se desi.

Prosuli smo jednom 3-0, dva puta 2-0 protiv krš ekipa, izgubili od Spala jod kuće, užasnih Bologne i Udinesea, izmigoljio nam se Milan sa lopate pre neku nedelju... A tek treba da igramo sa Juventusom, Napolijem, Interom, Fiorentinom, Laziom, Sampom.

Ništa nije sigurno, naravno, možda Džeko izadje iz hibernacije i sam nas uvede u 4, ali smo svakako u lošoj poziciji.

Link to comment

Au pizdarije u Firenci, penal za Fio u 97 :D ja ga ne bih svirao, medjutim sudija je svirao i time prekinuo akciju, a posle preko VARa je mogao da ga ponisti ali bi Fiorentina bila poprilicno ostecena time. 

 

24 minutes ago, MiddleClass said:

Ovaj Milan je sprdnja od rostera i trenera. Roma moze lagano do 4. mjesta, ali nece... :D

 

Milan se preporodio od kad je otisao Higuain i od kako su poceli da se skupljaju povredjeni igraci. 

Link to comment

Da, plus im je jos jedan penal ponisten preko VARa, to sam samo procitao, nisam video te situacije. A Interu je svirao penal. Sve su to verovatno sitnice koje ti donose prevagu u ovakvim 50/50 situacijama.

Link to comment

Prve tri provere u korist Intera - nema ofsajda kod prvog Interovog gola, penal za treci Intera, ponisten Fiorentinin zbog faula Muriela. Drugi i treci bez dileme ispravni, prvi i cetvrti i ne bas. Ovo nije trebao da sudi, ali nije trebao ni prvi gol Intera da pusti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...