Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

Eto sad imaju u subotu kuci Juventus pa nek' se pokazu. Roma - Lazio takodje u subotu temin pre u 15h.

 

 Steta sto su toliko utakmica nagurali sve subota popodne sunce im, sto se tice ostalih liga.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Der Spiegel, što je baš relevantan izvor valjda, izašao sa jako ozbiljnim optužbama za silovanje na račun Ronalda. Uopšte ne deluje kao zajebancija, Roni™ je kupio ćutanje tada, ali ako su ove izjave zaista njegove onda je pravo sjeban.

Link to comment

Kakav vam je filing za osjećaj za sutrasnje derbije.

Roma je od zadnjih 10 derbija vecinu dobila, ali nekako mislim da im je sutra i bod premija.

Napoli je dobio u Torinu ovog proljeca pa se bojim da tesko to moze ponovit. Iako imaju igru.

Link to comment
Der Spiegel, što je baš relevantan izvor valjda, izašao sa jako ozbiljnim optužbama za silovanje na račun Ronalda. Uopšte ne deluje kao zajebancija, Roni[emoji769] je kupio ćutanje tada, ali ako su ove izjave zaista njegove onda je pravo sjeban.
Stara optužba koja je uz nekog razloga prošla ne toliko zapaženo kad se pojavila. Pri tom nije ni jedina protiv njega. Lik je odvratna ljiga, al nažalost ne vjerujem da će snositi ikakve posledice

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
27 minutes ago, Ezekijel said:

Kakav vam je filing za osjećaj za sutrasnje derbije.

Roma je od zadnjih 10 derbija vecinu dobila, ali nekako mislim da im je sutra i bod premija.

 

Lazio je grozomoran defanzivno. Roma se riješila Tottija i odmah im derbiji idu. 2-0 za Romu, Džeko x2.

Link to comment
12 hours ago, crtamOrasi said:

Nije baš da su stvari iste posle Me Too kampanje, mislim da je neki minimum gubitak svih ugovora.

 

Valjda moraju neki dokazi, ovo-ono. 

 

Ako se ispostavi kao tacno - kakav je to bedni pacenik.

Link to comment

Za njegov eventualni odlazak u zatvor - da, trebali bi fizicki dokazi, a to se 10 godina posle nece desiti. Ali te njegove navodne poruke su prilicno... Nedvosmislene. Ne sumnjam ni najmanje da je ogavni bjednik, nije mu ni prva takva optuzba, ali sumnjam da ce snositi posledice, nazalost.

Link to comment

To mu duguje sistem, ja mu ne dugujem da čekam dokaze. Zato i kažem, posledice neće snositi, s tim takva djubrad i računaju kad takve stvari rade, da je dokazivanje jako teško i da će ljudi da vjeruju bogatom uspješno covjeku, u ovom slučaju sportisti, i da to mogu da nekažnjeno rade. Lažne optužbe su veoma rjetke, 2 slučaja lažnih optužbi za istu osobu su u ravni nemogućeg.

Apsolutno sam skloniji da vjerujem žrtvi tu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
18 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Lažne optužbe su veoma rjetke, 2 slučaja lažnih optužbi za istu osobu su u ravni nemogućeg.

Apsolutno sam skloniji da vjerujem žrtvi tu.

 

Priznajem da o tome nemam pojma. Nisam ispratio celu tu Me too kampanju u USA. Nisam rekao da verujem njemu, taman posla, napisao sam vec da mi je lik ogavan od starta. Ali jebiga, ne mogu da kazem ni da prihvatam optuzbe bez pokrica. Zapravo nije rec o tome da li verujem da se to desilo - ja mozda i verujem, deluje mi kao takav smrad. Radi se o tome da ne zelim da pisem i pricam o njemu kao o silovatelju na osnovu glasina, iz principa. Nekako mi to nije u redu. I to mozda bas zato sto mi je toliko odvratan pa se plasim da mi antipatija ne utice na rasudjivanje.

 

Cekaj, zar ne postoji nista za sta bi se zrtva mogla uhvatiti? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...