Jump to content

KK Partizan 18/19

theanswer

Recommended Posts

• Replies 5,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• BlackGeorge

421

• Timmy

300

• bradilko

255

• theanswer

244

Top Posters In This Topic

Posted Images

samo_opusteno

Primio (predvidjeno je da primi) je manje za svoje tri sezone u Partizanu nego Bjelica za jednu u Zvezdi. Ako si rsbtard, valjda znas da citas i saberes tri broja.
Nije jer ni Bjelica nije odradio ugovor do kraja, raskinut je nakon Aba lige i umesto 400k trebalo je da dobije 280k.
simple red white
1 hour ago, IvanIvan said:

Koliko vidim, Milutinov je "zaradio" 380.000e za tri godine u Partizanu. U poslednjoj sezoni pre odlaska u Oly 220.000e. Poslednju sezonu ugovora nije odradio. Bjelica je imao ugovor na 40.000e mesečno. Verovatno nema 12 plata, ali oko 400k je imao za sezonu sigurno. Žali bože i jednih i drugih para, ali ako se od naših para plaća neki igrač, bar mi je nekako lakše da čujem da je domaći.

A pošto sam morao da proverim dokumente iz obe arbitraže ovaj deo mi je zapao za oko:

U tom trenutku su mu dugovali 140.000e :)

A koliko je koštao Peković?

6 minutes ago, simple red white said:

deset hiljada milijardi dolara

sledeće pitanje?

Ne znam. Očigledno su poznati samo oni ugovori koji dođu do arbitraže. A samo sam pogledao ova dva dokumenta što su dostupna da uporedim.

simple red white

Ne znam ni ja, zato pitam. Za Pekmena je samo poznao ono što je Zalizani ispričao u nekoj emisiji, a ispričao je  da je Zalizani upisao cifru i ubedio Pekovića.

A ovaj nervozni poštar i deset hiljada bilo čega je najbolji. Zalizani im sjebao koncepciju BUS plus karte i toplog obroka.

Ne znam ni ja, zato pitam. Za Pekmena je samo poznao ono što je Zalizani ispričao u nekoj emisiji, a ispričao je  da je Zalizani upisao cifru i ubedio Pekovića.
A ovaj nervozni poštar i deset hiljada bilo čega je najbolji. Zalizani im sjebao koncepciju BUS plus karte i toplog obroka.
Ni ti ne znaš šta hoćeš da kažeš
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...