Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Mark Rothko said:

 

 

:laugh:

 

Da pratite košarku malo duže od ovih poslednjih 4-5 godina otkako je postala popularna kod nas znali bi da je Partizan 4 puta igrao F4, godinama top 8, a i osvojio ovo takmičenje.

 

E, vidiš, to znači konkurisati za najviši plasman.

 

 

 

Molim vas, bez persiranja, lol

 

Inače gledam ja to duže vremena, počelo je utakmicama Cibone i Makabija i finalne serije Zvezde protiv Cibone... 

 

Samo definicija najviši plasman je po meni min finale, a razlika u takmičenju je evidentna i niste je ni tada bas postigli, ali ok... Pozz

Link to comment

E tako... to je konkurisanje za najviši plasman. Igraš sa ciljem da osvojiš. Sada razumeš navijače KK Partizan.

A ovo što poslednjih godina igraju predstavnici ABA u EL zove se statiranje u kukuruzu. I takve su im ambicije.

Link to comment

 

 

 

E tako... to je konkurisanje za najviši plasman. Igraš sa ciljem da osvojiš. Sada razumeš navijače KK Partizan.

A ovo što poslednjih godina igraju predstavnici ABA u EL zove se statiranje u kukuruzu. I takve su im ambicije.

 

Nadamo se da i ti sada razumes muke navijaca fkcz kojoj je prosek polufinale na 5 godina dok smo gledali fkp kako uglavnom osvaja 0 bodova u grupama.

Vi bar gledate kkcz koja u el procentualno ima bolji odnos pobeda i poraza od Partizana u eri Vujosevica iako igra u mnogo tezem sistemu.

 

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Nadamo se da i ti sada razumes muke navijaca fkcz kojoj je prosek polufinale na 5 godina dok smo gledali fkp kako uglavnom osvaja 0 bodova u grupama.

Vi bar gledate kkcz koja u el procentualno ima bolji odnos pobeda i poraza od Partizana u eri Vujosevica iako igra u mnogo tezem sistemu.

 

 

:laugh::ziga:

 

Inače, u eri Vujoševića dva puta na F4 + ubedljivo prvi u grupnoj fazi kada je format bio sličan ovom danas.

 

A na rsb neka i dalje računaju procente.

 

Link to comment

sjajan tegeltijin autorski tekst. još jednom da se rasprše sve zablude i loženja nas grobara. i dizanje noseva takođe:

 

https://sport.blic.rs/kosarka/evropska-kosarka/vladan-tegeltija-kk-partizan-evroliga/xsycfyr

 

s obzirom da će nam opet onaj šerpar birati igrače (uz trinkijerija) čisto sumnjam da ćemo napraviti ekipu za napad na evrokup i aba ligu. pošto više ovi domaći kupčići gube bilo kakav značaj.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
10 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

cestitam gordica svima koji slave

ja obožavam Gordu!!!

baš sam srećan!

ima da ga zapratim na sve žive mreže tj samo na fb :sad:

Link to comment

Borovnjak odličan. nekad nije mogao da igra ali sad odlično pojačanje ako je sačuvao telo.

čušba Tepić!!

ooo daj bože da mi dođe Tepara!!!

jednog amera a da nije nedonošče i da ne šutira sa zemlje i jednog lazmolikog i možda nam dovede Andrea ( mi smo glam rock!!! Andrea!!! harizma!!!!) nekog italijana npr na 4-3. 

još na nbgd da se igra

šta ćeš lepše dok ne ode žvalava skotina

Link to comment

verovao ti ili ne, postoji ogroman broj navijača partizana koji razmišljaju o tepiću kao pojačanju. i posle nam je đavo kriv...

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

verovao ti ili ne, postoji ogroman broj navijača partizana koji razmišljaju o tepiću kao pojačanju. i posle nam je đavo kriv...

+1

pa ja razmišljam o tepiću!!

on je cuore mio!!!

on je simbol!

gorda-tepa- 1 kombo iz usa sa dobrim procentima ( a da ne grešim dušu vanja bi nam dobro došao ali i mi smo se obrukali prema njemu)

dole jednog lazme look like

i ovi pikavci 

dobri smo još, priča traje, sve je u redu, doći će bolji dani..

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...