Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, MiddleClass said:

Zasto te to cudi kad misle da je AV kupio Zvezdi F4?

 

Svašta, platio je Bertomeu. Vučić i Čović došli na ručak sa tašnom punom isečenog Informera, i dok su se dogovarali šta da rade kada dođe trenutak da se otvore karte, Bertomeu sve rešio elektronski pred dezert,

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milutinov primao vise nego Milko u Zvezdi kad je bio najplaceniji u timu. Neverovatno da copu ovo nije zanimljivo a onoliko se zainteresovao za Milkovu platu.

Link to comment
11 minutes ago, samo_opusteno said:

Milutinov primao vise nego Milko u Zvezdi kad je bio najplaceniji u timu. Neverovatno da copu ovo nije zanimljivo a onoliko se zainteresovao za Milkovu platu.

otkud ti znaš da je bjelica bio najplaćeniji u timu zvezde? to ti javio čović preko šaka?

prave cifre ugovora saznamo samo kad igrači utuže klubove zbog neisplaćenih zarada. 

sve drugo su ispovesti prepoštenih direktora klubova i tabloidni tračeraj

a ti sigurno čitaš između redova i koristiš se zdravom logikom 

 

 

 

 

Link to comment
35 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Bjelica je bio negde na začelju po plati, rang Radanova.

Valjda rang stranaca poput Feldina, Dženkinsa, Ročestija, Voltersa itd. Takvi su Zvezdu uvek najmanje koštali.

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Milutinov primao vise nego Milko u Zvezdi kad je bio najplaceniji u timu. Neverovatno da copu ovo nije zanimljivo a onoliko se zainteresovao za Milkovu platu.

 

Koliko vidim, Milutinov je "zaradio" 380.000e za tri godine u Partizanu. U poslednjoj sezoni pre odlaska u Oly 220.000e. Poslednju sezonu ugovora nije odradio. Bjelica je imao ugovor na 40.000e mesečno. Verovatno nema 12 plata, ali oko 400k je imao za sezonu sigurno. Žali bože i jednih i drugih para, ali ako se od naših para plaća neki igrač, bar mi je nekako lakše da čujem da je domaći.

 

A pošto sam morao da proverim dokumente iz obe arbitraže ovaj deo mi je zapao za oko:

 

Quote

n 27 April 2018, the Respondent issued a disciplinary decision following the complaint made by the Respondent’s sports director, Mr. Nebojša Ilić on 15 April 2018. Specifically, the Respondent decided to exclude the Claimant from the first team, to terminate his contracts and to fine him EUR 144,000 for poor performance pursuant to its disciplinary regulations. The disciplinary decision is based on the Claimant’s poor performance in games on the 9th, 10th, 13th and 14th of April 2018 and his failure to attend training on 26th and 27th April 2018.

 

U tom trenutku su mu dugovali 140.000e :)

Edited by IvanIvan
Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Milutinov primao vise nego Milko u Zvezdi kad je bio najplaceniji u timu. Neverovatno da copu ovo nije zanimljivo a onoliko se zainteresovao za Milkovu platu.

+1

a milko onoliko bolji igrac od milutinova, jos nas i klinac

 

sto se ono kaze uvek bih pre 1 milka u ekipi nego 11 milutinova

 

a on nek ih tuzi sad ako ga nije sramota!

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Milutinov primao vise nego Milko u Zvezdi kad je bio najplaceniji u timu. Neverovatno da copu ovo nije zanimljivo a onoliko se zainteresovao za Milkovu platu.

 

Primio (predvidjeno je da primi) je manje za svoje tri sezone u Partizanu nego Bjelica za jednu u Zvezdi. Ako si rsbtard, valjda znas da citas i saberes tri broja.

Link to comment
 
Primio (predvidjeno je da primi) je manje za svoje tri sezone u Partizanu nego Bjelica za jednu u Zvezdi. Ako si rsbtard, valjda znas da citas i saberes tri broja.
Nije jer ni Bjelica nije odradio ugovor do kraja, raskinut je nakon Aba lige i umesto 400k trebalo je da dobije 280k.
Link to comment
1 hour ago, IvanIvan said:

 

Koliko vidim, Milutinov je "zaradio" 380.000e za tri godine u Partizanu. U poslednjoj sezoni pre odlaska u Oly 220.000e. Poslednju sezonu ugovora nije odradio. Bjelica je imao ugovor na 40.000e mesečno. Verovatno nema 12 plata, ali oko 400k je imao za sezonu sigurno. Žali bože i jednih i drugih para, ali ako se od naših para plaća neki igrač, bar mi je nekako lakše da čujem da je domaći.

 

A pošto sam morao da proverim dokumente iz obe arbitraže ovaj deo mi je zapao za oko:

 

 

U tom trenutku su mu dugovali 140.000e :)

A koliko je koštao Peković?

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...