Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

7 hours ago, Timmy said:

Ma moze naravno svako da komentarise i pise sta hoce, al opasno ide na kurac to orkestrirano jedenje govana. Prosto mi neverovatno da su onoliko skocili sa pljacka plajcka nepunih 30 sekundi posle kraja. To se ociglednlo pazljivo prati, navija emotivno i sve se vidi drugim očima. 

 

Ma budalaštine, niko ne pominje Beloševićevo šiljenje kitice na Pecarskom kada mu je svirao nesportsku koju je samo on video, kao i jedno dve nesvirane nesportske za Mornar. Utakmica jeziva, Vanja ponovo promašuje trojke u prelomnim momentima iako je potpuno sam, ishod pravedan.

 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, Vanja je posebna priča. Neko bi očekivao da će da se razmaše sada kada ima mogućnost da radi ono što najbolje zna a to je da ćoškari i šutira, međutim ništa. 

Između ostalih wtf momenata sinoć, mislim da niko nije pomenuo partiju mvp-ja koji je izgledao kao da su mu prvi put dali košarkašku loptu u ruke. 

Link to comment

Mogao bi Trinkijeri da rutinira nekog. Smara li vas ovo igranje na jednu loptu sa raznim Krkama? To ste mogli i sa Perom Bozicem.

Edited by MiddleClass
Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Mogao bi Trinkijeri da rutinira nekog. Smara li vas ovo igranje na jednu loptu sa raznim Krkama? To ste mogli i sa Perom Bozicem.

Rutinirao je Turk Telekom u Beogradu.

 

@bradilko

Hvala.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

sutra protiv albe...kad se setim bambergovanja...neka bude albovanje...moze macvan posto igra u bajernu iz minhena u nemackoj ligi da nesto posavetuje igrace partizana jer je igrao protiv albe...a moze i lucic da pomogne preko skajpa ili vibera svejedno

 

Link to comment

koja nam je prva petorka

meni je ovako renfro, vanja, zagor, novica, gagic

druga pejdz ali si dzok s jankovic

novi jankovic i gegic su ozbiljni igraci sa klupe

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...