Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

Stigoh konacno da odgledam polufinale Djokovic - Nadal. Kad sam video rezultat mislio sam da je onaj rad, 80% Djokovica pobedilo Nadala koji je uglavnom mediokritet na travi, ali sam se gadno zajebao. Rafa ovakav mec nije odigrao u Vimbldonu ima deset godina, a i taj koji je odigrao pre deset godina pitanje je da li je bio toliko dobar koliko je bio u ovom polufinalu. Ako nista drugo, ne secam se da je na travi ikada odigrao tako agresivno kao u ovom mecu protiv Novaka. Vrhunsko polufinale i verovatno najbolji mec ove godine za sada. Trofej manje-vise, cinjenica da je bas ovaj mec protiv bas ovakvog Nadala otisao na Novakovu stranu govori da se on u potpunosti vratio vrhunskom tenisu. Samo jos malo da se bicikl potera po planinama Monte Karla i bice to opet poslovicno surovo.

Link to comment
8 hours ago, harper said:

Stigoh konacno da odgledam polufinale Djokovic - Nadal. Kad sam video rezultat mislio sam da je onaj rad, 80% Djokovica pobedilo Nadala koji je uglavnom mediokritet na travi, ali sam se gadno zajebao. Rafa ovakav mec nije odigrao u Vimbldonu ima deset godina, a i taj koji je odigrao pre deset godina pitanje je da li je bio toliko dobar koliko je bio u ovom polufinalu. Ako nista drugo, ne secam se da je na travi ikada odigrao tako agresivno kao u ovom mecu protiv Novaka. Vrhunsko polufinale i verovatno najbolji mec ove godine za sada. Trofej manje-vise, cinjenica da je bas ovaj mec protiv bas ovakvog Nadala otisao na Novakovu stranu govori da se on u potpunosti vratio vrhunskom tenisu. Samo jos malo da se bicikl potera po planinama Monte Karla i bice to opet poslovicno surovo.

+1

Svakako najbolji Rafa na travi ikad.

 

Uzgred, slatko je bilo ono sa sinom, ali je bilo fer da trofej prvo odnese Vajdi i Griču. 

Link to comment
40 minutes ago, April said:

Uzgred, slatko je bilo ono sa sinom, ali je bilo fer da trofej prvo odnese Vajdi i Griču. 

 

Najzaslužniji je ipak on sam, pa samim tim ima i pravo da odluči sa kime će da slavi...

 

Džaba i Grič i Vajda da nije promenio odnos tj posvećenost. 

Inače, gledao sam highlightse iz polufinala više puta, pa jbt, kakav tenis, kakav meč, kakav Rafa i na kraju kakav Đoko da pretekne na kraju. Ne mora ništa da osvoji godinu dana... Samo nek se trudi pa šta bude :D

Link to comment
25 minutes ago, Čutura said:

kako je rafa bio smoren na presici posle meca, znao da je odigrao fenomenalan mec, najbolje sto moze i opet izgubio..

zna i šta ga čeka u bliskoj budućnosti... 

Link to comment
5 minutes ago, iDemo said:

Svi se nadamo, ne? 

vrlo sam optimistican. sve ono sto se desavalo po osvajanju wimbledona, kad mu je sin bio na tribinama i kako je on izgledao, govorio posle toga, mi govori da je opasno gladan i da se mentalno vratio tamo gde je bio. :)

Link to comment

Sad taman jedno 2-3 godine Novak da osvaja a da ne mora da se dribla sa Nadalom niti sa dedom™. Da popravi skor - do sada 100% GS 'preko' nekoga od njih (plus Murray). Daj malo neke poluamatere i 'mlade' nade (25+ godina)... I on malo da da'ne dushom, ne? Dobro - moze i 4 godine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...