Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

Sto mora umesto nekoga, mogu i da se rotiraju? Dobar sistem rotacije je dar sa neba za PL i njihovih 914 utakmica godisnje.

 

Za rotaciju je preskup. Ne obara se klupski rekord po visini transfera da bi imao dužu klupu, to nije ni City radio (Mahrez im je ipak drugi na rang listi transfera.)

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 hours ago, copkillah said:

Nikad nisam bio bezbrižniji pred prelazni rok

 

 

Koji prelazni rok. Kakav prelazni rok. Zar ima tako nešto u doglednoj budućnosti...

 

:D

Link to comment
11 hours ago, radisa said:

City uopšte nije davao golove posle 60 i nekog minuta, ako se secam dobro... Taj protiv CP je jedini takav gol u 38 utakmica...

Dali su onaj za titulu u sedamdeset i nekom. Protiv Lestera.

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Za rotaciju je preskup. Ne obara se klupski rekord po visini transfera da bi imao dužu klupu, to nije ni City radio (Mahrez im je ipak drugi na rang listi transfera.)

 

 

A jbmliga, ja delim tvoje misljenje, i nije mi se svidelo kad je City uzeo Mareza, ali takav pristup im je doneo titulu. A cinjenica je da navalna trojka Liverpula ima dosta mrsavu zamenu.

Link to comment

A daj, sad ispada kako je Sitiju titulu doneo baš Mahrez trećim golom u pobedi od 4-1 protiv mrtvog Brajtona. Nikako godine i godine dovlačenja kvalitetnih pojačanja, nego alžirsko grejanje klupe.

 

Sanea je u startnoj postavi inače zamenio Bernardo Silva, a ne Mahrez.

Link to comment

pedantni statističari sa transfermarkta kažu da je bernardo bio krilo na 19/51 utakmica, ostalo je igrao u vezi.

 

btw kad smo već kod statistike, zlurad reče da je liverpul dao samo 6 golova manje od sitija, što je istina. ali da smo do sad primetili da je siti primio samo jedan gol više kad se podvukla crta? a u liverpulu igra ovaj štoperski mesi koji pokupi sve nagrade i srca prijatelja fudbala, dok je kod nas jedino pitanje dal je veća prevara stones, laporte ili otamendi :fantom:

Link to comment
33 minutes ago, Weenie Pooh said:

A daj, sad ispada kako je Sitiju titulu doneo baš Mahrez trećim golom u pobedi od 4-1 protiv mrtvog Brajtona. Nikako godine i godine dovlačenja kvalitetnih pojačanja, nego alžirsko grejanje klupe.

Sanea je u startnoj postavi inače zamenio Bernardo Silva, a ne Mahrez.

 

Ako ćemo pripisivati titulu jednom momentu u 38 utakmica, ime čovjeka koji je Cityju donio titulu je napisano u tvom postu.

Link to comment

to sam potisnuo...

 

ja stvarno mislio na gol kojim je Bernardo Silva načeo sektu (a i njima je Sane metnuo drugi), a ovo protiv nas™ sam stvarno zaboravio (a gledao sam :blink:)

 

 

Link to comment

Oblak za DDG moze, ne bih se bunio, ako bas mora.

 

Inace Bruno Fernandes se sve vise pominje i uz njega cifra od 60mil£, sto bi bio jako dobar posao.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

A daj, sad ispada kako je Sitiju titulu doneo baš Mahrez trećim golom u pobedi od 4-1 protiv mrtvog Brajtona. Nikako godine i godine dovlačenja kvalitetnih pojačanja, nego alžirsko grejanje klupe.

 

Sanea je u startnoj postavi inače zamenio Bernardo Silva, a ne Mahrez.

 

Nije Mahrez licno, nego to sto si napisao, pogledaj Pepovu škvadru, lik ima bukvalno dve 10ke (aj golmana da ne diram) za igru. A trojicu najboljih Liverpulovih navalnih menjaju Staridz, Oridji i Šećeri. Nebo-zemlja. Rotacija brate, neophodna je i ne vidim kako bi vam Pepe skodio :) 

Link to comment
16 hours ago, Pokojni Ruxin said:

valja se takmičiti sa ekipom koja golmana i štopera...

 

ta ekipa ce do polovine novembra da zaostaje minimum 12 bodova za mocnom masinerijom naftne industrije mancester Image result for barrel avatar

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...