Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

53 minutes ago, Zlurad said:

A za Liverpul jebemliga. Ne znam sta bi Klop mogao da uradi, koga da dovede.

 

Dva rezervna beka, jednog kreativca što može i na deset i na krilo. Puna kapa.

Link to comment
11 minutes ago, ArleKino said:

Bale je navodno blizu Uniteda, spominje se posudba na godinu dana. Svi bi dobili što žele.

 

 

Ima neka priča, valjda godinu dana plus još godinu opcionalno, ako budemo zadovoljni. Ne znam samo kakvu bi Real imao korist od toga...

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dva rezervna beka, jednog kreativca što može i na deset i na krilo. Puna kapa.

 

Milneru ponudjen ugovor, Gomez moze na krila, Fabinho moze na krila, Ox je tu pa moze da ga menja + Keita. Ja jedino vidim da uzme nekog kreativca jer od 38 tekmi na 30 se igra protivu bunkera. Al dzaba i to kad i ManCity takve sa igracima koje ima dobija sa 1:0 (0:1). Samo neka baba da skine uroke, ne vidim drugo. (mada, iskreno se nadam da Klopp nece da dovede novog Markovica ili Balotelija. Para se zaradilo, ima se, samo je pitanje dal ce polako da odjavjuje par igraca ili ce da iskulira)

Link to comment

Zajebi me molim te Milnera i Fabinja (i Hendersona) na boku, videli smo već na šta to liči i kako se ispuštaju bodovi sa nulom. Nego lepo, naći neke mlade i perspektivne bekove sposobne da centriraju iz trka pa neka čekaju priliku sa klupe.

 

Ox ne znam po čijim standardima može da bude kreativac, on je engleski Wijnaldum bez mentalne blokade u pas igri. Lallana je eventualni kreativac ali on je ovu sezonu praktično presedeo, ne znam koliko se na njega računa.

 

U Keitu sam se ja uzdao prošlog leta, ali povrede su mu sekle adaptaciju u najnezgodnijim trenucima, taman kad je počeo da ulazi u formu. I on više igra kao box-to-box, vrlo malo ga je bilo napred.

Link to comment
18 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Ima neka priča, valjda godinu dana plus još godinu opcionalno, ako budemo zadovoljni. Ne znam samo kakvu bi Real imao korist od toga...

 

Verovatno bi Junajted pokrio bar deo plate, što im je svakako bolje nego da igra golf 3 godine za 600K evra nedeljno. Evidentno niko nije dovoljno lud da ga kupi...

Link to comment
2 minutes ago, Deco said:

 

Verovatno bi Junajted pokrio bar deo plate, što im je svakako bolje nego da igra golf 3 godine za 600K evra nedeljno. Evidentno niko nije dovoljno lud da ga kupi...

 

 

Jako loše je Real odigrao čitavu tu situaciju, još prošle godine (posle finala LŠ) smo im nudili 100+milki za Bejla, nisu hteli da čuju.

 

Slično ima da prodje i Napoli sa Kolibalijem ako ga ne proda ovog leta, s tim što ovaj ipak nije na tolikoj plati...

Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Jako loše je Real odigrao čitavu tu situaciju, još prošle godine (posle finala LŠ) smo im nudili 100+milki za Bejla, nisu hteli da čuju.

 

Slično ima da prodje i Napoli sa Kolibalijem ako ga ne proda ovog leta, s tim što ovaj ipak nije na tolikoj plati...

 

Sama ideja davanja šestogodišnjeg ugovora (proverio sad, vest je 30.10.2016) igraču toliko sklonom povredama je ludilo mozga, sami su krivi. Prošle godine su verovatno odbili zato što se znalo da Ronaldo ide, mada sa ove distance deluje svakako bolje da su ga se rešili, ako je i onda bio voljan uopšte da ide. Na kraju krajeva ne mogu ga prodati protiv njegove volje.

Link to comment
2 hours ago, cvrlle said:

videcemo cime celevako da brani prodaju sanea. ako do nje uopste bude doslo.

 

ostaje sane i dolazi felix za 120m, mmw...valja se takmičiti sa ekipom koja golmana i štopera plati više nego mi najskuplje ofanzivce u slavnoj nam istoriji :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
29 minutes ago, Zlurad said:

Ja jedino vidim da uzme nekog kreativca jer od 38 tekmi na 30 se igra protivu bunkera. Al dzaba i to kad i ManCity takve sa igracima koje ima dobija sa 1:0 (0:1).

 

Ne znam šta si ti gledao, ali Mansiti je dao 95 golova, iliti 2.5 po meču. Sigurno nije budžio gol razliku protiv top6 timova (ok nakantao je Čelsija 6:0). Čak i u utakmicama koje je dobijao sa dva ili manje golova razlike, prilično rano je postizao golove i do kraja sakrivao loptu. Jedino ono protiv Palasa je delovalo dramatično do Kompanijevog gola, mada ni on nije došao nešto prekasno, 70neki minut.

Link to comment

City uopšte nije davao golove posle 60 i nekog minuta, ako se secam dobro... Taj protiv CP je jedini takav gol u 38 utakmica...

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

A umesto koga da igra, Salaha ili Firmina?

Ili opet da se mučimo sa 451, Brazilac u rupi, Egipćanin u špicu, a Pepe desno?

 

Sto mora umesto nekoga, mogu i da se rotiraju? Dobar sistem rotacije je dar sa neba za PL i njihovih 914 utakmica godisnje. Pep se mozda izdrkava milionima, ali nije lud i zna zasto to radi.

Link to comment

Mrzi me da kopam statistiku ali je ManCity davao skoro pola svojih golova u prvih 15 minuta. Sto znaci, aj ih napnemo, da ih otvorimo i to je to. Posle toga rezultat moze da bude 4:0, 12:0, nevazno je. Ali ako ne daju gol posle toga muce se sa 8 igraca u protivnickom 16cu.

 

Liverpool je dao 89 golova, ili 6 manje a da nisu skoro nikog pokidali sa 4 razlike kao sezonu pre.

 

Statistika Pool: posed lopte 62%, primljenih golova 12, passing accuracy 84%, shooting accuracy 52% na 434 suta, goals conceded per match 0.92

Statistika City: posed lopte ajd 70%, primljenih golova 23, passing accuracy 89%, shooting accuracy 38% na 683 suta, goals conceded per match 0.61.

 

Zajebano. Statistika otkriva sve a ne pokazuje nista :)

 

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...