Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, Apollo Creed said:

 

Šta je epohalno uradio u tim malim klubovima?

Osim što je zaključivao višegodišnje ugovore, a ostajao par meseci max...i usput izigravao klovna.

 

Just now, pbg12345 said:

sta da epohalno uradi? da uzme titulu pored zvezde i partizana?

svi su imali bolje rezultate sa njim nego pre toga

Odgovorio 123 da se ne ponavljam ali za rezultate je umnogome pomogla dobra transfer politika ili ti skauting ili ti pored sportskog i Lalatovo oko za igrace. Zato sam napisao da se nadam dobrim pojacanjima.

Link to comment
2 minutes ago, Apollo Creed said:

Koje bolje rezultate kad nigde nije ostajao duže od par meseci? 

Eto ti taj tvoj Borac... koliko se tamo zadržao?

otisao iz borca kad su bili drugi na tabeli zato sto im uopste nisu isplacivali plate

pre sezone im predvidjali (kao i obicno) borbu za opstanak

Link to comment

Спавате ли мирно "близанци", спаваш ли мирно Европо...?!:kecman:

Edited by Captain_Darling
Link to comment

I da se razumemo, ja ne volim Lalata i zameram mu pre svega na selskim ispadima i na nedostatku vaspitanja ali pokusavam da vidim i njegove vrline, posebno jer dodje u nasu avliju.

Da me sad pitaju rekao bih Djumi ali bih prokomentarisao da je prednost u dovodjenju igraca ili ti dokazanost na strani Lalatka. Djumi za dva meseca vratio Nomu i Mrku u zivot i videlo se da ume da napravi igraca ali Lalat do sada i napravio i prodao ohoho igraca i to za fine pare. Ma dovoljno da se pogleda taj tim Borca iz sezone 15/16 i da se uoci ko su bili a ko su sad ti igraci. Jeste mozda Maslac bio u Borcu sto godina ali je proigrao kod Lalata. Mislim da je on napustio klub pa se vratio kad i Lalat ali nisam siguran i nema veze.

https://www.transfermarkt.com/fk-borac-cacak/startseite/verein/2209?saison_id=2015#subnavi

Link to comment

Tesko da ostane duze od recimo polusezone, a najverovatnije i ranije ode. I ovo za igrace se slazem, mislim da ima neke svoje koje vodi od kluba do kluba, pa to je jos cika Beki radio, medjutim s obyirom da mu je Cuka zadnji klub imamo srece da tu ima dobrih. Sta znam, bezveze mi je sto treba s njim da odigramo Evropu pre svega, prvenstvo ko prvenstvo. Verujem da ce ipak morati da sprovodi Ivicinu taktiku na terenu. Ovako ne znam sta cemo s njega, ako ga ture u onaj hotel gde je Austrijanac bio komarci ce mu izedu guzicku, izgleda probusene mreze na prozori pa i on bude probusen

Link to comment
2 minutes ago, Apollo Creed said:

U jbt, bravo.

pa ne, sta je trebao da uradi? da osvoji sampionat sa borcem?

ponavljam lalat je budala, dripac kakav se retko srece, ali za ove nase jsl livade je ok trener

 

 

Link to comment
2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

I da se razumemo, ja ne volim Lalata i zameram mu pre svega na selskim ispadima i na nedostatku vaspitanja ali pokusavam da vidim i njegove vrline, posebno jer dodje u nasu avliju.

Da me sad pitaju rekao bih Djumi ali bih prokomentarisao da je prednost u dovodjenju igraca ili ti dokazanost na strani Lalatka. Djumi za dva meseca vratio Nomu i Mrku u zivot i videlo se da ume da napravi igraca ali Lalat do sada i napravio i prodao ohoho igraca i to za fine pare. Ma dovoljno da se pogleda taj tim Borca iz sezone 15/16 i da se uoci ko su bili a ko su sad ti igraci. Jeste mozda Maslac bio u Borcu sto godina ali je proigrao kod Lalata. Mislim da je on napustio klub pa se vratio kad i Lalat ali nisam siguran i nema veze.

https://www.transfermarkt.com/fk-borac-cacak/startseite/verein/2209?saison_id=2015#subnavi

Ako je ovo takticka zamisao onda i ima smisla, slabi smo u tome definitivno. Uostalom da ga vidimo sad, ima prelazni rok, pripreme, evro utakmice ispred sebe, dovoljan izazov. Plus dolazi u sredinu koja ga ne voli, to je poseban cirkus

Link to comment

123 napisao si da je napustio tim kada ste bili drugi zbog para. U mislim Vojvodini je isto nesto pricao da ne vodi tim bez novca i da ne voli kada mu ne legne plata koju je zasluzano zaradio. Evo ja copy/paste post sa pocetka diskusije jer tri stranice smo ispisali da bi na kraju ispalo da je moja tvrdnja uredu.

" Sa Lalatom dobijamo sto posto dobra pojacanja. Nije od trenera koji pravi velike kompromise sto se tice tima a i primanja."

 

Link to comment
9 minutes ago, W.F.C. said:

Tesko da ostane duze od recimo polusezone, a najverovatnije i ranije ode. I ovo za igrace se slazem, mislim da ima neke svoje koje vodi od kluba do kluba, pa to je jos cika Beki radio, medjutim s obyirom da mu je Cuka zadnji klub imamo srece da tu ima dobrih. Sta znam, bezveze mi je sto treba s njim da odigramo Evropu pre svega, prvenstvo ko prvenstvo. Verujem da ce ipak morati da sprovodi Ivicinu taktiku na terenu. Ovako ne znam sta cemo s njega, ako ga ture u onaj hotel gde je Austrijanac bio komarci ce mu izedu guzicku, izgleda probusene mreze na prozori pa i on bude probusen

 

Ivicina taktika je baš van terena, drug ;)

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Ako je ovo takticka zamisao onda i ima smisla, slabi smo u tome definitivno. Uostalom da ga vidimo sad, ima prelazni rok, pripreme, evro utakmice ispred sebe, dovoljan izazov. Plus dolazi u sredinu koja ga ne voli, to je poseban cirkus

Upravo tako. Inace bolje se razigravaju igraci i postizu rezultati kada imas publiku.

Lalat nije glup i zna da ce da se napuni stadion za kvalifikacije. Bar se tome svi nadamo ako nista drugo ljude ce da privuce kakvo takvo objektivno sudjenje. Ocekujem bar 10-12000 ljudi.

Link to comment

sa lalaltom prizeljkujte sto jaceg protivnika :D

pa na kontre, valjda imate igrace za to

 

 

u situacijama kad ima tim kojim treba da dominira na terenu i nije se bas snasao 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...