Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Gledao samo prvo poluvreme pa zbrisao na protest, bilo je jos u prvom poluvremenu jasno sta nas ceka. Imamo u timu gomilu mediokriteta koji misle da su uhvatili boga za muda tako sto su redovni ispred severa posle utakmice i zabole ih da igraju. Milojevic je potpuno izgubio kontrolu nad timom, zato svaku utakmicu moraju da igraju Marin i Ben. Njih dvojica su do danas vadili fleke svake kurcobolje grupe kretena koji su poceli da hodaju u malo vecim cipelama, a danas su i oni digli ruke od saigraca koji ih bukvalno zajebavaju otkako je poceo prolecni deo prvenstva.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

prica se po selu, da se paridzan sutra sklanja[emoji769] vama, a vi cete njima u kupu :coffee:
Bah, bolji deal od ovog bi i Homer Simpson napravio

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, Shaq said:

prica se po selu, da se paridzan sutra sklanja™ vama, a vi cete njima u kupu :coffee:

a šta će nam ? mi smo drugi, pa drugi. I sve da izgubimo do kraja, opet igramo Evropu.

Link to comment
Just now, Constantin said:

a šta će nam ? mi smo drugi, pa drugi. I sve da izgubimo do kraja, opet igramo Evropu.

 

A i ti odgovaras na svasta. Kod Shaqa se "prica se po selu" cita kao "sad sedoh da napisem nesto i ovo mi pade na pamet da napisem".

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

A i ti odgovaras na svasta. Kod Shaqa se "prica se po selu" cita kao "sad sedoh da napisem nesto i ovo mi pade na pamet da napisem".

Rekoh sebi, možda stvarno tako misli ?

Link to comment

Sutra ako dobije Radnicki vracamo se na +4, a onda Derbi dobija izuzetno na znacaju. Bilo bi bas glupo da zakomplikujemo sezonu par kola pred kraj.. a ocigledno je da smo ubedljivo najbolji, samo ih to mrzi da pokazu ponekad...

Link to comment

Koliko god da je Jovicic tehnicki i kreativno slab, on u ovom timu mora da ima mesto u prvih 11 zato sto je jedini igrac koji ume da secka protivnikovu igru i da sprecava kontranapade protivnika.   Zvezina odbrana je izuzetno ranjiva u kontranapadima jer su odbrambeni igraci spori, skloni kiksevima i osrednjeg kvaliteta (izuzetak Borjan).

 

Zvezdin tim je po kvalitetu igraca daleko bolja od ostalih timova u ligi, ali taj se kvalitet nije u potpunosti preneo na igru tima.  Drugim recima, Zvezdini uspesi su prevashodno rezultat kvalitetne igre pojedinaca a ne kvalitetne igre tima.  Kada kvalitetni pojedinci odigraju lose (ili ih samo iz njemu znanih razloga Milojevic zameni ili izostavi), nastaju problemi.  U ovom trenutku se vise uzdam u to da Partizan pobedi u Nisu nego da Zvezda pobedi u derbiju.

 

Link to comment

Добро је ово. Пред прошли дерби сви су очекивали лагану побједу Звезде. Сад смо уздрмани и бићемо прави ммњ.

Link to comment

U prvih 15ak minuta ce se videti kako ce se razvijati utakmica. Ako budemo agresivni, koncentrisani, timski orijentisani, napadacki igrali bice ok.

 

U suprotnom gledacemo opet mucenje. Oni ce svakak igrati hrkljus kao i u poslednjih 4-5 derbija, a na nama je da takvu igru ne prihvatimo, nego da nametnemo svoju.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...