Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Pa nije veliki uzorak, ali sa drugog foruma i ljudi koje ja iole poznajem da ako svaki treci, cetvrti gleda. Mene je omiljeni navadio, poceo sam da igram i dynasty pa ispratim koliko toliko, ali do pre 2-3 godine apsolutno nista nisam pratio. 

Link to comment

Mene kod NCAAF nervira vremenski okvir. U NHL recimo navijam za Pittsburgh oduvek. Crosby i Malkin su sezonama u timu. Ovde igrac moze biti par godina u ekipi i eventualno se oprobati u NFL. Znam da se ljudi poistovecuju sa timom, no bez prepoznatljivih lica, meni to nije to. I kod mene interesovanje varira od sezone do sezone.

Link to comment

Do pre nekoliko godina je bio sasvim drugaciji sport. Danas, ako se oduzmu military academies (koji igraju mahom triple option,) nema puno razlike sa NFLom. Posebno na utakmici kao Alabama vs. LSU. Recimo, Alabama ce imati QBa i mozda 3 WR u prvoj rundi drafta ove godine. NCAAF je jedini talent pipeline za NFL, nije ovo basket ili hokej, gde je puno internacionalnog talenta. Mislim, svako neka gleda sta hoce... samo mi je cudno. 

Link to comment
3 minutes ago, Miljenko said:

Mene kod NCAAF nervira vremenski okvir. U NHL recimo navijam za Pittsburgh oduvek. Crosby i Malkin su sezonama u timu. Ovde igrac moze biti par godina u ekipi i eventualno se oprobati u NFL. Znam da se ljudi poistovecuju sa timom, no bez prepoznatljivih lica, meni to nije to. I kod mene interesovanje varira od sezone do sezone.

To je vec logicna zamerka. Doduse, u college footballu bar moraju 3 godine da igraju. Kad pogledas, nije da su tvoji Steelersi recimo, isti tim od pre 3-4 godina... osim Bena. 

Edited by mandingo
Link to comment

Stoji za Steelerse, mada imas tog jednog starosedeoca. Ili Tomica kod Patriotsa, za koga sam skoro zaboravio kada je i stupio na glavnu scenu. Pa i u MLB imas sve cesci trend vezivanja start playera na duze, kako bi fransiza bila prepoznatljiva.

Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

da, nemaju ljudi  vremena da gledaju college football

 

Badminton je keva. 

 

Nego, šta kažeš, oce li neinformisani* gase dočekati kraj sezone, ili će Džonsonu ipak biti preveliki blam da ga otpusti 8m nakon što ga je doveo kao spasioca?

 

* Za one što be prate zadrugu u Džersiju: gase u ponedeljak nije znao da se Bell povredio u nedelju

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...