Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imam jako glup problem. Elem, imam Word dokument *.doc napravljen u Office 2013 koji sam "zastitio" sifrom. Naravno, sifru sam zaboravio, probao sam milion kombinacija koje inace koristim i ne vredi. Probao sam i 3-4 programa koji "razbijaju" sifre ni to nije uspelo.

 

Da li postoji nacin da otvorim WORD dokument pod sifrom, neka fora u registry bazi ili sta ti ja znam vec...

 

heeellpp

Link to comment
Imam... [emoji3] 
 
KMS10 radi posao bez  problema... moze i za win i za bilo koji office
 
inace resio sam problem sa programom Word Password Recovery Master...
Jel bila zajebana lozinka?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Sad sam uspeo preko telefona, ali stranicu po stranicu. Disklejmer, nisam puno pokušavao, ali uspeh da ga “save as PDF”.


iOS13

Edited by dragance
Link to comment
  • 2 weeks later...

Yahoo mi obrisao sve mejlove sa 13 godina starog naloga. U petak je sve radilo kako treba, osim što mi je izbacivao interfejs na rumunskom.

U istoriji logovanja piše da sam se poslednji put ulogovao pre dva meseca.

Nemam pitanje, videću šta mogu da uradim. Čisto da znate.

I nalog nije bio vezan za bilo šta nedozvoljeno, tipa warez i sl.

:dry:

Link to comment

Svasta

 

ja i dalje dobijam tudje mejlove od banaka do raznih revizija inprojekata za ljude koji se isto prezivaju kao ja. I stalno priitisnem spam i onda dobijem od nekog drugog sa istom prezimenom. Imam gmail i njima sam vec Prijavljuvala dosta puta

Link to comment
11 hours ago, Malkmus said:

Yahoo mi obrisao sve mejlove sa 13 godina starog naloga. U petak je sve radilo kako treba, osim što mi je izbacivao interfejs na rumunskom.

U istoriji logovanja piše da sam se poslednji put ulogovao pre dva meseca.

Nemam pitanje, videću šta mogu da uradim. Čisto da znate.

I nalog nije bio vezan za bilo šta nedozvoljeno, tipa warez i sl.

:dry:

 

Moguće je da ti je neko ukrao lozinku. Yahoo mail je imao ogroman hack pre par godina (2016. je ukradeno 200 miliona naloga/lozinki koje su potom prodavane na dark webu.)

 

Ako ćeš i dalje koristiti tu email adresu, naravno promeni lozinku i takođe dodaj 2-step authentication.

Link to comment

Hvala. Video sam tu vest i promenio lozinku. Nikakvo rizično ponašanje, ne koristim Pirate Bay i ostale otvorene trackere, imam dva firewalla na Win i onaj bazični gufw na Linuxu, imao sam tu two-step verifikaciju koju mi sad ne traži. Ne mogu da kažem da je neka ogromna šteta, odmah sam promenio mejl za banku i neke druge stvari za šta mi je ta adresa služila, ali jesam bio malo šokiran. I nervozira me to što neko tamo sad možda ima broj mog mobilnog telefona.

 

 

Imaju neki formular za ovakve slučajeve, piše da je potrebno najmanje osam sati da urade nešto, međutim do sada ništa nisam dobio.

 

Znam samo da me više Yahoo neće videti.

 

@mustang Čitao sam da se to dešava i da je do Gmaila, ali da izgleda da tu ne može mnogo da uradi. Izvor nepouzdan - forumi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...