Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Zez'o sam se malo jer MB =/= GB.
U malo zahtjevnijim operacijama će se osjetiti neka mala razlika u procesorskoj snazi između prvog i druga dva (tipa rad sa 4k videom ili slično) a sigurno bi najveća razlika bila između grafičkih karti, to je već@Ras napis'o.

Link to comment

Kompjuter (staro sokocalo, XP) bio ukljucen, nestala struja i sad umesto normalnog podizanja izbacuje onu tablu, bla, bla, gde na kraju pise Enter BIOS to (nemam pojma sta bih radio u BIOSU, tako da mi tu nema leka)...press F1 ili press F2 da ovo ili ono i kad to isprtitiskam, kompjuter krene da se podize.

Kako ga vratiti u normalu da se podize odmah? Hvala.

Link to comment

Dobro je, vama se nikad nije desilo da pobrkate mega/giga bajte...

On 2.10.2018. at 20:24, iDemo said:

 

 

Je l' ima neke bitne razlike (izuzimajuci 1T memorije sto ne smatram bitnim) izmedju prve i druge/trece konfiguracije?

#pitamzadrugaricu a ja teram neki krsh.

 

 

A jel drug/ica™ baš mora da razbacuje pare na Apple proizvod? Pošto mnogo više kompjutera moš dobiti za (znatno) manje para na Wintel strani. Uključujući i lepe™ monitore.

Edited by Indy
Link to comment
9 hours ago, Indy said:

Dobro je, vama se nikad nije desilo da pobrkate mega/giga bajte...

 

A jel drug/ica™ baš mora da razbacuje pare na Apple proizvod? Pošto mnogo više kompjutera moš dobiti za (znatno) manje para na Wintel strani. Uključujući i lepe™ monitore.

Ne mora al' voli™. 

Nego me sad jos vise zapetljalo to sto cujem da je taj neki softver koji koriste na faksu (Rhino?) ustvari pravljen za Windows...

Hvala u svakom slucaju.

Link to comment

ne znam sta je par utovara, al mislim da se sa imanjem gugl naloga ostvaruje pravo na otvaranje jucub kanala.

mogucno da lupam.

Edited by ToniAdams
Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

ne znam sta je par utovara, al mislim da se sa imanjem gugl naloga ostvaruje pravo na otvaranje jucub kanala.

mogucno da lupam.

Ma pod utovar sam mislio na Upload, gledao klince kako se zezaju i to je prosto, ali mi treba otvaranje kanala, ovako nesto...

Nasao sam random, tek da pokazem...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...