Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Max je išao pun gas pa šta bude, Luis mu je već bio u mrtvom uglu, šta znam - možda je mogao i da pusti Luisa čak i po cenu da izgubi pobedu, sa 33 poena razlike i 2. mesto danas ga ostavlja u lepoj situaciji. Prosto faza je sezone gde Max ima mnogo više da izgubi od Luisa koji naravno vozi na ivici, ali opet Max ne bi bio to što jeste kad bi pustio gas ili odustao od bitke. Veliki udarac za šampionsku trku.

Inače mogao je ozbiljno najebati dok je leteo u punoj brzini, bukvalno gledam kako je u vazduhu u lajvu, srce mi stalo. Hvala bogu da je sve ok.

I moraju se promeniti pravila za crvenu zastavu po pitanju popravki bolida i menjanju guma. Pod hitno!



 
Publika govna da jede
Max se zabio u zid sa milion na sat a ovi se raduju kretencine
Ogavni mamlazi


Djubrad engleska, uvek bili. Dečko mogao da ostane bez glave.
  • +1 1
Link to comment

Max prosto ne ume da popusti, Luis mu je oprostio prvi korner, drugi nije. Maks ga je izguravao već par puta ove sezone, očigledno je rešio da i on mora tvrdo, naročito u Engleskoj.

 

Biće kazna za Hamiltona, samo je pitanje kakva. Maks još uvek nema taj šlif da razmišlja dugoročnije.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, ducca said:

Max je išao pun gas pa šta bude, Luis mu je već bio u mrtvom uglu, šta znam - možda je mogao i da pusti Luisa čak i po cenu da izgubi pobedu, sa 33 poena razlike i 2. mesto danas ga ostavlja u lepoj situaciji. Prosto faza je sezone gde Max ima mnogo više da izgubi od Luisa koji naravno vozi na ivici, ali opet Max ne bi bio to što jeste kad bi pustio gas ili odustao od bitke. Veliki udarac za šampionsku trku.
 

 

Ovo je tako ocigledno. Max vodi sa prilicnom bodovnom razlikom, kontrolise situaciju u sampionatu, apsolutno mu ne treba da bude tako agresivan u odbrani pozicije u ovom trenutku. 

  • +1 1
Link to comment

Kakav je Toto Volf mufljuz, neverovatno! 

 

Inace, nisam zaista siguran sta bih presudio, na osnovu ovoga sto mi imamo, sudije ce naravno imati telemetriju i ostalo. Ali ako bih bas morao da se opredelim, pre naginjem trkackom incidentu, uz ogradu da mi se cini da Hamilton jeste taj koji je ovde trebalo da kontrolise situaciju vise. 

Link to comment

Kaznjavali su i za mnogo manje

 

Proslu trku 100 kazni

Juce Rasel

 

Ovde lik umalo ubio Maxa

 

Ako ne bude kazne, ovo je smesno i brukanje F1 organizacije kao takve

  • +1 2
Link to comment

Bespotrebno tolika priča o kazni. I da daju 5 sekundi kazne Luisu, pa i 10 sek, opet lagano uzima pobedu, Bottas iza na autopilotu, Leclerc neće ispratiti tempo. Potpuno nebitna stvar za ishod. Do kraja će moći i da spusti snagu motora i pričuva ga za naredne trke.

  • +1 1
Link to comment

Pa ne vidim kako može biti više od 10 sekundi. Hamiltona je spasla ova crvena zastava, inače bi morao na još jedan stop, a onda sumnjam da bi ušao na podijum.

Link to comment
1 minute ago, ducca said:

Bespotrebno tolika priča o kazni. I da daju 5 sekundi kazne Luisu, pa i 10 sek, opet lagano uzima pobedu, Bottas iza na autopilotu, Leclerc neće ispratiti tempo. Potpuno nebitna stvar za ishod. Do kraja će moći i da spusti snagu motora i pričuva ga za naredne trke.

 

To je istina

I RBu nista od formule ne ostade

 

Ne znam sta da kazem za ovo

 

Ne bih se bunio da dobije crveni karton :)

if u know what I mean 

Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ovo je tako ocigledno. Max vodi sa prilicnom bodovnom razlikom, kontrolise situaciju u sampionatu, apsolutno mu ne treba da bude tako agresivan u odbrani pozicije u ovom trenutku. 

 

onda bi bio jos jedan dosadan vozac, ja volim da gledam maxa bez kompromisa

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

Pa ne vidim kako može biti više od 10 sekundi. Hamiltona je spasla ova crvena zastava, inače bi morao na još jedan stop, a onda sumnjam da bi ušao na podijum.

 

Vazda mu drze glavu iznad vode

Link to comment

Evo, lepo kaže Brandl, Maks je toliko puta na silu izguravao protivnike, par puta samo ove sezone protiv Hamiltona koji se uvek povlačio, naravno da je Hamilton rešio da to više ne dozvoli, naročito u Engleskoj i naročito kad zaostaje 30 poena. Verstapen mora biti pametniji u ovom merenju pataka.

  • +1 1
Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...