Jump to content
Ivo Petović

F1

Recommended Posts

renne

bolesnik teški, pročitao danas i izneverovao

Nesh

Kakva bolest...:isuse:

Sto ne proba na sebi, pa kad krenu trke da bude ko nov...Neverovatno!

Have_Fun

o.O

Mamlaz.. ako je Ricciardo otisao!

A jbt, jeste da sam manje pratio F1 poslednjih godina, ali on kad se pojavio, delovao je bas kao gotivac.
Voleo bih da nekad uzme titulu

čekmeže

Njegov motiv jeste debilan, ali namerno zaraživanje™ ima neke logike jer su veće šanse da preživiš ako se razboliš sada dok zdravstveni sistem još funkcioniše.

Nesh

renne

Daj šta daš :)

maharaja

Inače vest delimično iz svet F1: Berni Ekelstone očekuje četvrto dete, sa svojih 89 godina

:Jova:

maharaja

Kanada zvanično odložena.

Karte nam važe i dalje, i još se nema info o refundaciji...

ducca

VN Francuske zvanično otkazana za 2020. Ako se ne varam to je 3. trka koja je sigurno otkazana, ostale su još u fazi “odlaganja” :(

extragluv

nesto su danas spomenuli pocetak iz austrije u julu ako sam dobro cuo.

nego gledam ono na netlixu, iz ugla nekoga ko pojma nema sta se sve vrti u pozadini, prilicno su mi ogadili ceo cirkus.   

Jimmy Kowalski

Ja nisam ni gledao. Sam pretenciozan naziv Drive to Survive, uz ono sto sam video u trejlerima mi je samo ubio zelju da pogledam. Ne volim sve te vestacke nacine da se popularise F1.

Pegin

U nedostatku prave akcije, "izbindžovao" sam obe sezone Drive to Survive.

Nije me se dojmilo.
Jedina svetla tačka, neobuzdani, potpuno otkačeni i duhoviti Danijel Rikardo ( kako on sam traži da se izgovara) i sva priča oko njegovog prelaska u Reno.

Dobro je i snimljeno, lepe scene i šarenilo u pitwallu.
Zanimljive lik je i Ginter Štajner, kao i Cyril Abiteboul , ostali su blazirani , nafurani likovi, ne preterano zanimljivi za slušati.

Sve u svemu, kad nema trkačkog vikenda i pola sezone, daj šta daš...situacija je vanredna, treba nečim ubiti vreme.

Nesh

Kakva zestoka trka, Albon i Leclerc su jedno sto puta preticali jedan drugog za prvo mesto. Sad Leclerc dobio 3 sekunde kazne. Pricam o virtuelnoj trci, naravno. :D

Nesh

Na kraju Albon prvi, Rasel drugi, Leclerc treci (dobio 3 sekunde kazne). Albom i Leclerc su preticali jedan drugog vise od 25 puta u 36 krugova. Super trka.

Nisam neki ljubitelj NASCARA, ali lepe vesti za ljubitelje:

Naskar se vraća 17. maja, sedam trka za 11 dana

Autor

Konačno i neke dobre vesti! Naskar se vraća, rezervišite 17. maj za trku u Darlingtonu.

Aleks Bouman (broj 88), Jurt Buš (1) i Džimi Džonson (88)

Ako sve bude onako kako je sada planirani, Naskar se vraća 17. maja trkom Naskar Kup serije u Darlingtonu. Biće to prva od sedam trka koje će biti vožene na dve staze za samo 11 dana.

Trkama neće moći da prisustvuju navijači jer za to ne postoje uslovi.

"Naskar i njegovi timovi su uzbuđeni zbog povratka. Svesni smo velike odgovornosti koja dolzi sa nastavkom takmičenja. Vraćamo se u okruženje koje garantuje bezbednost svih učesnika. Zahvalni smo svim medicinskim ekspertima, od lokalnih do federalnih, kao i svima u našoj industriji, za izuzetnu podršku koju smo imali u planiranju povratka", poručio je Stiv O'Donel, izvršni podpredsednik Naskara.

Za ovih sedam trka zakazanih za maj, neće biti treninga i neće biti kvalifikacija sem za "Koka-kola 600" trku. Takođe je određeno da svi moraju da koriste zaštitnu opremu, da svi moraju da budu pregledani pre ulaska na stazu i da je obavzno održavanje distance.

Za sada nema potvrda za bilo kakve događaje iza 27. maja i raspored će biti objavljen naknadno.

maharaja

Naskar je sranje, ali daj šta daš. Da se metne u kalendar :)