Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Koji su sada koraci? Siguran sam da je predvidjeno nekim aktom, barem za ovu sezonu. Za njega je jasno da je aut, sta je sa timom i potencijalno ostatkom karavana?

Link to comment

Checo je out sigurno naredne 2, a verovatno i sve 3 trke koje slede. S obzirom na pauzu jasno je da je virus pokupio van “balona” i testiran je prilikom priključivanja timu, kapiram da ostali članovi tima nisu u riziku. Valjda nije putovao sa ostalim vozačima ka Engleskoj pošto imaju običaj da se po nekoliko njih potrpaju u male privatne avione.

 

Ne znam ko im je test vozač, al voleo bih ako ima šanse da nekako ubace Hulka u auto do subote, znam da je realno mission impossible.

 

 

Edit: navodno je Gutierez već na putu ka Silverstonu, courtesy of Mercedes [emoji849]

Link to comment
2 minutes ago, ducca said:

Ne znam ko im je test vozač, al voleo bih ako ima šanse da nekako ubace Hulka u auto do subote, znam da je realno mission impossible.

 

Fandorn i Gutijerez su test vozaci / RP ih deli sa Mercedesom, slicno kao i dizajn bolida :inn:

Bice verovatno Gutijerez jer Fandorn treba da vozi Formulu E ovog vikenda.

Link to comment

Perez je bio u Meksiku u pauzi između dve trke, išao po restoranima, slikao se sa fanovima...

 

Taman će lakše da ga škartiraju za Vetela.

Link to comment
6 minutes ago, ducca said:

Checo je out sigurno naredne 2, a verovatno i sve 3 trke koje slede. S obzirom na pauzu jasno je da je virus pokupio van “balona” i testiran je prilikom priključivanja timu, kapiram da ostali članovi tima nisu u riziku. Valjda nije putovao sa ostalim vozačima ka Engleskoj pošto imaju običaj da se po nekoliko njih potrpaju u male privatne avione.

 

Ne znam ko im je test vozač, al voleo bih ako ima šanse da nekako ubace Hulka u auto do subote, znam da je realno mission impossible.

 

 

Edit: navodno je Gutierez već na putu ka Silverstonu, courtesy of Mercedes emoji849.png

 

I ja bih voleo da vidim Hulka. Ovo bi mu bila jedinstvena prilika da upise prvi podijum..

Link to comment

Debil na kub, zaprčatio je sebi ovim sudbinu. Ne kapiram zašto su timovi dozvolili toliku slobodu vozačima izmedju trka uzimajući u obzir situaciji... osim ako Pereza nisu zapravo namestili :lol:

Link to comment
Quote

Information from Silverstone. Racing Point is preparing Nico Hülkenberg's seat to test RP 20 tomorrow. Esteban Gutierrez reported with Mercedes but the lack of recent activity requires a 300 km test to reactivate his super license.

 

Link to comment

Pre neki dan sam gledao snimak Brazila '12. vrv trka koja ga proganja i danas. Bilo bi super kul da Niko uzme podijum.

 

Danas je AMUS objavio procene snage motora (maximum power): Mercedes ima 25 HP više od  Renaulta, 30 više od Honde i 50 više od Ferarija.

 

Svidja mi se ovo za Rendžu koji praktično nije radio na snazi tokom zime uopšte i spremaju potpuno novi motor za 2022.g. 

Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...