Jump to content
IGNORED

FEST


jms_uk

Recommended Posts

Dosta filmova sa temama iz doba Hitlerove Nemačke... ili sam ja pod utiskom onih koji imaju tu temu (?)

Onda nekoliko horor filmova. 
 

FEST classic - ne znam je li to bilo poslednjih godina, nisam išla puno.

 

Raduju me neki filmovi iz regiona i neki filmovi van Evrope. Nekako imam utisak da mi nešto nedostaje u slici filma za 2019 (2020)... odnosno u slici sveta koje ovaj odabir filmova portretiše. Uznemirujuće u izvesnom smislu.

 

Link to comment

 Malmkrog, prvo što obožavam rumunske reditelje a i sve ostalo u vezi ovog filma obećava.

Šteta što je jedina projekcija 7.3. u 22 časa, a film traje 200 minuta. Znači završava se u 01.20, pa nisam baš sigurna da ću se toliko žrtvovati.

Oni koji prate dobro ovu materiju, kolika je šansa da ovaj film bude u redovnom filmskom repertoaru posle FEST-a?

Naravno, jedva čekam i Polanskog, ali on nije problematičan.
 

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 9.2.2020. at 1:34, halloween said:

 Malmkrog, prvo što obožavam rumunske reditelje a i sve ostalo u vezi ovog filma obećava.

Šteta što je jedina projekcija 7.3. u 22 časa, a film traje 200 minuta. Znači završava se u 01.20, pa nisam baš sigurna da ću se toliko žrtvovati.

Oni koji prate dobro ovu materiju, kolika je šansa da ovaj film bude u redovnom filmskom repertoaru posle FEST-a?

Naravno, jedva čekam i Polanskog, ali on nije problematičan.
 

 

Jako tesko, gotovo nemoguće. 

Odličan je film, ali uzasno naporan, nema leba tu od distribucije. Preporucujem ti da izdrzis to vece. 

 

Btw, nikad gori FEST...autorski ih vec 10+ godina šije po programu, al ovo je bas sramota

Link to comment

sa ovogodisnjeg programa  festa  NFS (naprednjacke filmske svecanosti) za gledanje kandidujem™ :  bull, corpus christi, deerskin, the painted bird, dronningen, workforce, the lodge... ne verujem da cu ici, osim mozda u slucaju the painted bird, suvise me zanima taj film da bih cekao kioske.

Edited by Nikodije
Link to comment
9 hours ago, Tsai said:

 

Jako tesko, gotovo nemoguće. 

Odličan je film, ali uzasno naporan, nema leba tu od distribucije. Preporucujem ti da izdrzis to vece. 

 

Btw, nikad gori FEST...autorski ih vec 10+ godina šije po programu, al ovo je bas sramota

 

Hvala na svim informacijama.

Link to comment
 
Jako tesko, gotovo nemoguće. 
Odličan je film, ali uzasno naporan, nema leba tu od distribucije. Preporucujem ti da izdrzis to vece. 
 
Btw, nikad gori FEST...autorski ih vec 10+ godina šije po programu, al ovo je bas sramota
I ja zadnjih godina imam taj utisak, ali ja sam odavno batalio odlazak na Fest, verovatno bi tako bilo i da je bolji program...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 27.2.2020. at 12:06, Nikodije said:

the lodge... 

 

Odlican. Riley Keough ko stvorena za ovakve uloge, ima taj neki sablasni vajb. Sad me bas zanima ovaj Goodnight Mommy autorskog dvojca, nekako mi je promakao. 

 

Goran Bogdan izvrstan u Ocu, film vredi pogledati, ali mi je ipak slabiji od Klopke i Krugova.

Link to comment
On 1.3.2020. at 0:01, FPLS said:

 

Odlican. Riley Keough ko stvorena za ovakve uloge, ima taj neki sablasni vajb. Sad me bas zanima ovaj Goodnight Mommy autorskog dvojca, nekako mi je promakao. 

 

Goran Bogdan izvrstan u Ocu, film vredi pogledati, ali mi je ipak slabiji od Klopke i Krugova.

 

Meni Lodge dosadan, ima creepy atmosferu, ali to je sve. Nije nešto ni originalan. Goodnight mommy mnogo bolji.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Meni Lodge dosadan, ima creepy atmosferu, ali to je sve. Nije nešto ni originalan. 

 

Odgledao danas u DOB-u...film završen uz par ua i zviždanje razočaranih ljubitelja sedme umetnosti:D

Prilično je loš realno,mada mož'se pogleda.Ova glavna ženska je odlična.Ja mislio da 1 Ališa ima bitniju ulogu,kad ono...:Dmada realno najefektnija cena u celom filmu je sa njom...

Meni ima kompletno Hereditary atmosferu(a i slično je pglu)u,pa ko voli nek pogleda...:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...