Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Kako moze biti kiks kada RTS nije ponudio pare koje je ovako dobio. Plus ga niko ne zajebava oko emitovanja jer nije podoban.

 

U Americi se odavno najkvalitetniji sadrzaji emituju na kablovskoj i sada streaming platformama, nikakva steta sto ne ide na nekoj nacionalnoj TV mrezi..

Link to comment
22 minutes ago, MayDay said:

Meni je ova sezona 10x bolja od prve. 

 

E sad moram da gledam, pa da napljujem. 

 

Pljunuo bih ja i bez gledanja, naravno, ali gotovo sve sam zaboravio iz prve sezone... Zadržala mi se samo ona scena kad Bjela neobjašnjivo jaše konja (kasnije pokradena za GOT kad Arya Stark izjaše iz Kings Landinga u plamenu, pa se u sledećoj epizodi vrati peške). Plus ono kad se kozaci kao zaklone iza nekog zidića, a ostaju direktno u liniji vatre lika koji puca na njih, ono 95% vidljivi.

 

On 9.11.2019. at 10:54, ToniAdams said:

Ko to skida i gleda, i treba realno da ga zatvore.

 

Plus jean, ali zar ne želiš da vidiš razrešenje konjsko-jahačke misterije?

Link to comment
to i mene sve vreme zanima. da li ce, kada na kraju podvuce crtu smatrati da je uradio dobar posao ili mu je bilo bolje da je isao klasika, RTS1 vikendom posle dnevnika ili 21h?
Bio je on čak i posle ponude UM, u PTC na razgovoru, bio spreman da spusti kintu, ali je naišao na tako govnarski prijem, da je na pola sastanka ustao i otišao...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Ja nasla na kioscima obe i zbindžovala prvu, sad gledam drugu...ne smetaju mi toliko "krađe" iz Peaky Blindersa, Babylon Berlina i Snatcha, koliko neubedljiva gluma pojedinih i to psovanje. Plus opalim te golim i odjebi...tako se govorilo tridesetih? Kad je Jatagan mala imam isti transfer blama kao onomad u Boju na Kosovu kad Neda Arneric glumi prodavacicu na pijaci.
Što neko reče strašno koliko nove generacije numeju da glume...
E da, ona scena kad Bjela jaše konja ne znam šta je trebalo da predstavlja, ja rekoh sad kad se da u neki galop kao slobodni duh-divljina-snaga-bjela-muškarčina..kad ono trt.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
43 minutes ago, gagilija said:

Plus opalim te golim i odjebi...tako se govorilo tridesetih? 

 

"Odjebi" je sa 99-procentnom sigurnoscu kalk od "fuck off", ne verujem da je starijeg datuma od sedamdesetih ili sezdesetih.

Link to comment

Pa bzvz mi da neko o tome nije vodio računa, a spucaš tolike pare u produkciju. Što je to toliko teško, odnosno zašto im to nije smetalo? Tako i ona deca u Nemanjićima što samo čekaš da počnu sa "ša je bilo tebra" i ne samo tu. Jbt čitaj MirJam i brata joj pa vidi kako se govorilo, mada su oni bili fini i kitnjasti. Sigurno postoje izvori gde se pojavljuju psovke iz tog perioda.
Sad ako je to neka fora, ok ali je baš glupa ta nedoslednost.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...