Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

Just now, Meazza said:

...

 

Koliko znam, Kufura pamte navijaci Bajerna po ona dva primljena gola u finalu LS. Van toga se ne secam.

 

pa to  je bilo 99 :dry:

Link to comment
Just now, levi said:

 

pa to  je bilo 99 :dry:

 

Pa znam, ali to je sve sto znam o njemu. Treba li da ga stavljam umesto Montera ili Kouta (Sanchis i Ferrara su neprikosnoveni rekao bih)? Stvarno ne znam.

Link to comment

Sanchis ti se oprostio od repke 1992. Ne znam koliko je on relevantan za wc98. Ne znam da li postoji neki konkretan razlog zašto se oprostio od repke sa 27 godina.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Sanchis ti se oprostio od repke 1992. Ne znam koliko je on relevantan za wc98. Ne znam da li postoji neki konkretan razlog zašto se oprostio od repke sa 27 godina.

 

Nemam pojma ali osvojio je LS 1998 kao kapiten koji je igrao sve utakmice i u sampionatu i u Evropi. 

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Žardel mačka. Da utrpamo na klupu Hakan Šukura i Deli Valdeza, legendu Ovijeda :happy:

 

Kad rece Oviedo, Viktor Onopko je bio bas solidan igrac. Od Rusa i Mostovoj nije bio los.

Edited by Meazza
Link to comment

Bilo bi interesantno prosiriti listu igracima koji su bili deo tima ali nisu igrali ni minut. Jel ulazio u igru Hasselbaink?

Edited by Meazza
Link to comment

Ne sviđa mi se ta ideja :) Dodajem još jednog rasnog centarfora na klupu. Dario Hubner sa impresivnih 16 golova u debi kalčo sezoni.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Ne sviđa mi se ta ideja :) 

 

OK, OK, u pravu si. To kad bismo poceli ko zna kad bismo zavrsili.

 

Mada bih voleo da nadjem spisak minutaze igraca.

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...