Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Jebemu ako je iko mimo novice starice igrao odbranu za prelaznu ocenu. Ono je bilo jasno čak i za nas.

 

Iznenadićeš se, ali i Gavrilović je bio korektan u odbrani. 

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ja sam se pitao zasto ne probamo sa dve cetvorke. Ne bismo bili supljiji u reketu sigurno, jer je to nemoguce

jebo cetvorke, treba da igramo sa 2 keca, 2 dvojke i trojkom. i svaki napad sut za tri, a u odbrani da se nadamo da ce neka lopta da se odbije u aut.

Link to comment

Gavrilović je bio korektan i protiv Limoža. U pravu je Muta za odbranu Pecarskog takođe. Vilijams Gos ima par situacija kada treba da rešava pasom a ne driblingom u tranziciji bez obzira što je dovoljno kvalitetan igrač da može nekad i tako da reši. Mene je više od Marinkovićevih promašenih šuteva iznervirala situacija u trećoj četvrtini kada je imao pas posle neke izgubljene lopte u kontru za čist zicer zaboravih koga, a on prvo spustio glavu, dribling, i onda pas prvom do sebe, iz te kontre umesto laganog zicera smo dobili njegov šut za 3 iz dotrčavanja koji je promašio. 

 

Što se Zvezde tiče od svih igrača sa prošlogodišnjeg rostera njima najviše fali Simonović. Lazićeva uloga je tragikomična u napadu, a u odbranu je mislim dovoljno poznato šta mislim o njegovom tipu odbrane. 

 

E da, sudije govna, Pukl smradina. 

 

E da 2. Milera neko pod hitno da nauči da šutira jebena bacanja, nedopustivo je da tako šutira. 

Edited by theanswer
Link to comment

I ja sam se pitao zasto ne probamo sa dve cetvorke. Ne bismo bili supljiji u reketu sigurno, jer je to nemoguce

 

Mislim da je bilo juce u 3/4, sa Gavrilovicem i Novicom. Par puta smo zbunili Lesora udvajanjima.

Link to comment

nije partizan nista zakinut sto ove godine ne igra el..


evo muta iz kola u kola vase protivnike u evrokupu karakterise kao evroligaske ekipe..


ko se ne razume i malo u kosarku, jos bi pomislio da je evrokup jace takmicenje od el.. :fantom:


Link to comment

Nije o tome reč, njegovo "zalaganje" u odbrani je takvo cele sezone, postoje momenti kada se baš pređe granica, bilo je par takvih situacija sinoć a bojim se da nemamo čoveka u klubu koji na to može da mu ukaže dovoljno jasno. U ovom timu Čakarević izgleda ko jebeni Brus Boven u odbrani. Nije ni Samuels dobar defanzivac ali je dovoljno dobar da vidiš razliku kad ga menja Đoko Šalić i dobiješ zakucavanje Lesora iz prvog pnr gde mučeni Miha još jedan njegov sjajni derbi btw, treba da izrotira. Nije postojao razlog zašto je Šalić trebao da igra u ovoj utakmici, to je najveća Mutina greška sinoć. Svaki njegov minut na parketu protiv Zvezde je baciti ga u vodu odmah. Ne verujem da bi primili više od stotke da smo igrali small ball umesto Šalićevih minuta a možda bi dali koji više.

 

Bravo za kompletan post.
Link to comment

 

 

E da 2. Milera neko pod hitno da nauči da šutira jebena bacanja, nedopustivo je da tako šutira. 

Pa sutira kako mu odgovara najvise,pre ove utakmice je protiv Igokee sutirao 9/10 u Zadru 11/12 ... taj deo je najmanji problem

Link to comment

Jbg  "dosta", relativan pojam ... Evo sada bacio pogled 5/7 je sutirao u Limozu , nije to uopste neka njegova velika falinka , neka samo popravi  odbranu i bice sve kako treba...

Link to comment

Nije o tome reč, njegovo "zalaganje" u odbrani je takvo cele sezone, postoje momenti kada se baš pređe granica, bilo je par takvih situacija sinoć a bojim se da nemamo čoveka u klubu koji na to može da mu ukaže dovoljno jasno. U ovom timu Čakarević izgleda ko jebeni Brus Boven u odbrani. Nije ni Samuels dobar defanzivac ali je dovoljno dobar da vidiš razliku kad ga menja Đoko Šalić i dobiješ zakucavanje Lesora iz prvog pnr gde mučeni Miha još jedan njegov sjajni derbi btw, treba da izrotira. Nije postojao razlog zašto je Šalić trebao da igra u ovoj utakmici, to je najveća Mutina greška sinoć. Svaki njegov minut na parketu protiv Zvezde je baciti ga u vodu odmah. Ne verujem da bi primili više od stotke da smo igrali small ball umesto Šalićevih minuta a možda bi dali koji više. 

I taj Cakarevic se proslavio glupom epizodom. Pocetkom druge cetvrtine, dakle kilometrima daleko od bonusa. Bjelica ga je ugurao ledjima u kos i lako polozio. Istovremeno, Novica koji ceka da udje u igru pizdi sto ovaj nije napravio faul. Nije coveku palo na pamet da odigra odbranu, niti da napravi faul. jebiga. Jedan od iskusnijih bi morao vise da razmislja, ako je vec fizicki i vestinama iza protivnika. 

 

Inace, ono kucanje Pecarskog na pocetku i posle ono polaganje na drugi obruc :)

Edited by pacey defender
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...