Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 minutes ago, levi said:

nije valjda neko zlonamerno preneo dezinformaciju

 

 

 

Jok i nije. Mnogo su simpaticni ovi grobari koji gore na politici padaju u nesvest od SNS-a i SPS-a, iskoriste priliku da svako malo nacelno i reda radi opljunu po Vucelicu, a veruju bukvalno u svaku laz koju izusti i ovde ih repliciraju od iznemoglosti.

 

Taj projekat pravljenja zrtve od Partizana i bavljenja svakom Zvezdinom utakmicom, pre, za vreme i posle njenog odrzavanja, je dugogodisnji projekat i nece se tako lako zaustaviti. Iskreno se nadam da Zvezda vec polako formira svoj propagandni tim u sastavu DJ Vucicevic - Djuka Bizon - Zeljko Mitrovic, kako bi se na adekvatan (dakle, podjednako odvratan, beskrupulozan i mafijaski) nacin odgovorilo na sve ove svinjarije.

Link to comment

ono gore je bio kvot sa mocarta

 

ja znam da je prilično aprijatno navijati za vučićevu zvezdu, i da je pojedincima teško zbog toga. šta da vam kažem, strpite se ničija nije do zore gorela

 

neće ni vučićeva

 

 

Link to comment
37 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ono gore je bio kvot sa mocarta

 

ja znam da je prilično aprijatno navijati za vučićevu zvezdu, i da je pojedincima teško zbog toga. šta da vam kažem, strpite se ničija nije do zore gorela

 

neće ni vučićeva

 

 

 

Svakako nije neprijatnije od toga da zivis u Vucicevoj Srbiji gde jedan ratni zlocinac, umesto da okajava grehe u zatvoru, upravlja fudbalskim klubom Partizan.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Svakako nije neprijatnije od toga da zivis u Vucicevoj Srbiji gde jedan ratni zlocinac, umesto da okajava grehe u zatvoru, upravlja fudbalskim klubom Partizan.

svako nosi svoj krst

mi miloradov, vi aleksandrov

 

čiji je teži, nije teško reći

Link to comment
Just now, Azdaja said:

Aj prvo da rešimo vašeg, već je osudjivan, odradio deo kazne a i zna za nanogicu. 

 

S nasim (Dzajom) smo probali pa se nije primilo, vreme je da se preselimo na drugu stranu brda. Uostalom, neki prioriteti moraju da se znaju, za ovo gde i kako trenutno zivimo i kako nam zemlja izgleda Vucelic je verovatno najodgovorniji od svih koji su jos uvek zivi. Da se svi zlikovci, mafijasi, lopovi i slicne sakalude koji se vrte po sportu stave na gomilu, svi zajedno nisu napravili toliku stetu Srbiji koliku je napravio Milorad Vucelic. A pravi je jos uvek. Uporedjivati nekakvog Zvezdana Terzica, sitnog lopova i mesetara, sa tim preispoljnim zlom koje vama upravlja klubom je groteskno.

Link to comment

Mi priznajemo da je generalni direktor FKCZ Zvezdan Terzic i lopov i demagog i lazov i kriminalac... a nisam primetio da neko bilo sta slicno govori o Vucelicu koji je sve to samo jos gore, on je ratni zlocinac, bukvalno!

Ko je ziveo i pamti 90te tesko da to moze da ospori

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

svako nosi svoj krst

mi miloradov, vi aleksandrov

 

čiji je teži, nije teško reći

 

O tome mozemo da pricamo kad Aleksandar dobije zvanicnu funkciju u klubu. Do tada vi nosite Miloradov krst, mi ne nosimo Aleksandrov. Uostalom, preko tog istog Milorada vi nosite Aleksandrov krst verovatno vise nego sto ga mi nosimo, samo lazete sebe da ste nesto drugo.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...