Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dve stvari. 

Slučajno otvorim vest o saobraćajnoj nesreći u Slovcu kod Lajkovca i u komentarima piše da je poginuli profesor ETFa, odnedavno u penziji.

Zna neko o kome se radi?

 

Druga stvar.

Pre par meseci na Linkedin dobijem zahtev da dodam u kontakte profesora Miroslava Dukića.

Pa mi čak stigne poruka u inbox gde me šalje svoj broj mobilnog i traži da ga pozovem!

Naravno, nisam zvao, ali pitam šta je po sredi i čovek mi zatraži novac. Navodno zbog lečenja kičme.

Jasno, fišing je u pitanju. No krenem da se raspitujem, zvao sam i fakultet. I saznam da je kum bivšeg kolege dobio istu poruku pre npr 2 godine, da se upecao i pozvao na taj broj. I da "ga se jedva ratosiljao".

Navodno jeste u pitanju pravi Dukić a ko zna za šta žicka pare.

Da li je imao neko slično iskustvo?

Link to comment
30 minutes ago, salerokada said:

Dve stvari. 

Slučajno otvorim vest o saobraćajnoj nesreći u Slovcu kod Lajkovca i u komentarima piše da je poginuli profesor ETFa, odnedavno u penziji.

Zna neko o kome se radi?

 

Druga stvar.

Pre par meseci na Linkedin dobijem zahtev da dodam u kontakte profesora Miroslava Dukića.

Pa mi čak stigne poruka u inbox gde me šalje svoj broj mobilnog i traži da ga pozovem!

Naravno, nisam zvao, ali pitam šta je po sredi i čovek mi zatraži novac. Navodno zbog lečenja kičme.

Jasno, fišing je u pitanju. No krenem da se raspitujem, zvao sam i fakultet. I saznam da je kum bivšeg kolege dobio istu poruku pre npr 2 godine, da se upecao i pozvao na taj broj. I da "ga se jedva ratosiljao".

Navodno jeste u pitanju pravi Dukić a ko zna za šta žicka pare.

Da li je imao neko slično iskustvo?

Čuo sam da je poginuo Dragan Vasiljević u toj saobraćajki.

Link to comment

Dobro je, nisam jedini kome je Dukić tražio pare. :D Za mene je bila priča o  “drugoj operaciju kičme”.

 

Baš mi žao za Dejana Popovića, odličan predavač je bio.

Edited by ObiW
Link to comment
22 hours ago, Boni said:

Čuo sam da je poginuo Dragan Vasiljević u toj saobraćajki.

Ex, ako je to tačno baš mi žao, Vasiljevića pamtim kao dobrog asistenta i čoveka , meni je držao vežbe iz elektronike i uradio je prvu zbirku zadataka iz elektronije 1 kad je Caja napisao i knjigu. Dukić žica lovu preko LinkedIna :blink:pa on je ako se ne varam otišao u penzuju sa pozicije šefa katedre za telekomunikacije, koji vrag mu se u mozgu premetnuo

Link to comment
16 minutes ago, ljuttko said:

Ex, ako je to tačno baš mi žao, Vasiljevića pamtim kao dobrog asistenta i čoveka , meni je držao vežbe iz elektronike i uradio je prvu zbirku zadataka iz elektronije 1 kad je Caja napisao i knjigu. Dukić žica lovu preko LinkedIna :blink:pa on je ako se ne varam otišao u penzuju sa pozicije šefa katedre za telekomunikacije, koji vrag mu se u mozgu premetnuo

otishao je sa faksa u solidnom neprijateljstvu, sa katedrom a mozda i ostatkom, ne znam, pricha se tako...

 

nije mi taj vasiljevic u pameti, a mogao je i meni da bude asistent ili neshto. ta cajina bulumenta iz podruma mi je isparila iz secanja, osim par nekih upechatljivih, ko gosn laza i onaj jedan skot, shto su ga opalili loptom uglavu na nekom fudbalu, pa bio na kratko postao dobar :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Vasiljevic je mom smeru i generaciji je predavao elektroniku. Odlican profesor i zaista dobar i normalan covek. Mnogo mi je zao :sad:, ako je tacno.

 

 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
16 hours ago, gospa buba said:

 

nije mi taj vasiljevic u pameti, a mogao je i meni da bude asistent ili neshto. ta cajina bulumenta iz podruma mi je isparila iz secanja, osim par nekih upechatljivih, ko gosn laza i onaj jedan skot, shto su ga opalili loptom uglavu na nekom fudbalu, pa bio na kratko postao dobar :unsure:

Nisam nikad ni čula za tog čoveka. Od cele podrum-ekipe znam za Caju, Prokina, Pejovića i onog smarača Djurića. 
 

Za smrt prof Popovića sam čula 8.10. na dan njegove sahrane, od bivše koleginice koja je bila tamo i jako potrešena, mislim da su generacija…. Žao mi je, nadrealno mi je. Bio je dobar čovek.

 

Link to comment
18 hours ago, Moonwalker said:

Vasiljevic je mom smeru i generaciji je predavao elektroniku. Odlican profesor i zaista dobar i normalan covek. Mnogo mi je zao :sad:, ako je tacno.

 

 

 

Digitalnu elektroniku meni. Meni su oni svi posle Caje bili isti, to jest neupečatljivi. Možda je do mene, jer dok sam stigao to tog predmeta/semestra, znao sam da neću elektronikom da se bavim.

Link to comment
Digitalnu elektroniku meni. Meni su oni svi posle Caje bili isti, to jest neupečatljivi. Možda je do mene, jer dok sam stigao to tog predmeta/semestra, znao sam da neću elektronikom da se bavim.
i gore od toga, meni su oni bili od starta samo obavezno ometanje ka onome shta sam htela da uchim. ono, malo chudno za etf, al hajde hihi.gif

da nisu bili tolko upechatljivi, ko zna shta bi mi palo na pamet s_w.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...