Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Krenuo da gledam Stranger Things. Odbijao me je do sad sav hajp oko serije. Posle 1.5 sezone, utisak je da serija jase gotovo iskljucivo na nostalgiji za 80-tim. Neverovatno kakav mishmash asocijacija i referenci. I ne samo to - i sama serija je snimljena tako da je komotno mogla da bude iz tog vremena.

Link to comment

Uopste nije toliko los :). Ima smesnih momenata, ima dosta preeeeterivanja i malo je predug, ali nije potpuni gubitak vremena. A ima i evrovizijskih zvezda

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

Uopste nije toliko los :). Ima smesnih momenata, ima dosta preeeeterivanja i malo je predug, ali nije potpuni gubitak vremena. A ima i evrovizijskih zvezda

+1 nije toliko loš, jeste malo predug i malo smaraju glavni likovi, ali vredi pogledati zbog sporednog lika - Dan Stevens je odličan u u ulozi ruske evrovizijske zvezde, samo zbog njegovog karaktera vredi pogledati :D. Njegovo izvođenje Lion on Love je zamena za neodržavanje Evrovizije u 2020 :laugh:.

 

Spoiler

 

 

 

Edited by mei
Link to comment

Pa jeste slican vajb, i to rekoh "prijateljici", nadao sam se da ce biti dobar. Ali, jebi ga. Volim Ferrela, obozavam Rachel McAdams :wub: ali su mi akcenti sranje i film predugacak, a nema puno gagova. Osim pesama sa evrovizije, to je bilo odlicno. Pierce Brosnan...kad omatorim hocu da izgledam kao on.

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

E da "there are no gays in Russia. Not a single one." :lolol:

+1  😂
i momenat sa  

 

Spoiler

He him zamenicama 

 


Da, da Pierce je odlično ostario 👌

Link to comment

Pa slušao sam Rachel McAdams, snimali su deo u Tel Avivu za vreme stvarne Evrovizije jer kaže da ne bi nikada mogli da naprave green screen da odiše pravom energijom. Tako da su ih smarali sa nekoliko pesama “uživo” :lolol:

Edited by dragance
Link to comment

Odgledao i ja, ok mi je, definitivno ne medju najboljim delima Will Ferrella. Cudno mi je jer je film prakticno radjen za njegovo uobicajeno glupiranje, a ovde mi se cini kao da je on miscast i visak. Ili da je ona miscast i visak, ne idu mi zajedno, kao odrasli su jedno pored drugog a on deluje kao da joj je cjale. Nema kemije.

 

Evrovizija definitivno nije moj fah, ali onaj medley na sred filma je dojajan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...