Jump to content
Lezilebovich

Netflix produkcija

Recommended Posts

Бруклинский

lu7yO35.jpg

https://www.imdb.com/title/tt9184994/

Od danas ovo mi je najomiljenija nemacka serija svih vremena, odusevio sam se koliko je gotivna, sve one stvari koje obozavam su ubacili i svi glumci su bili odlicni, ne secam se kada sam sa ovolikim uzivanjem odgledao nesto na nemackom jeziku koji mi je uvek bio veoma odbojan (iako volim njihovu hip-hop scenu, bez obzira sto ne razumem bukvalno nista), serija ima 6 epizoda od po 30 minuta i ovih tri sata mi je proletelo dok sam trepnuo, sada mi je zao sto je gotovo, inace u mom drustvu mi smo ovu kombinaciju Darknet i MDMA odavno nazvali Trolly & Molly :D

Posto nisam bas siguran da ovde na forumu ima onih koji vole ovu tematiku, najbolje je da okacim trejler, pa sami odlucite da li da gledate.

Zabalujev

Serija mi se jako dopala, ukačio je zimus uz BoJacka.

Sviđa mi se što se dešava u švapskoj selendri, a za mene koji godinama nikako da odmakne od Deutsch A1 svaka prilika da oslušnem savremeni  neformalni nemački zlata vredi.Omiljen mi je ćale pandur sa onim repićem, pletenicama, šta su, a holandski drug lordovi su osveženje posle narcosa, sicariosa i sl.

2 hours ago, Бруклинский said:

Posto nisam bas siguran da ovde na forumu ima onih koji vole ovu tematiku, najbolje je da okacim trejler, pa sami odlucite da li da gledate.

Lucia

@Zabalujev Preporuka ne samo zbog savremenog nemackog: 

Dogs of Berlin

Ovo je jedna od najboljih Netflix serija koje sam gledala.

mustang

space force, ne volim onog iz ofisa ali nemam sta kratko a kao smesno da gledam

napadali ga srbi u bosni :isuse:

al nije lose da ne mislis o svakodnevnici trenutno. malkovich briljira :laugh:

motherfuckers! :rolf:

Fakundo Sava

Hvala vam za SexEd a planirao sam danas da  radim nešto korisno 

Cane Vukic Prebranac

I am not okay with this - одлична форма, свега седам епизода, питка мјешавина Sex Education & Stranger Things, мени се допало.

Имате и онај фиктивни документарац о Титовом свемирском програму у трендинг :D

John Coltrane

Na iptv sa alija ima brdo filmova i serija izmedju ostalog i NETFLIX folder. Pocinjem sa Dzordanom, razume se.

Iako sam bio hardcore Seattle fan i lozio se na Kempa, ne mogu a da se ne najezim na uvodne scene uz remix Let's dance i "predstavljanje" glavnih aktera...

mustang

Hi guys,

u nedostatku serija, krenula da kopam

po netflixu i nasla seriju koja se zove

4400 

stara serija, radi se o 4400 ljudi sto su nestali pa se pojavili svi jednog dana i onda krece prica zbog cega, sta su sada oni itd. prilicno zanimljiva, pa da preporucim. 

• Hvala 1

chandra

Izasla nova Marcela. Sabio prv tri, sta ja znam... Meni prilicno sranje i razocaranje za sada. Neubedljiva radnja, neubedljivi likovi,

Frank Pembleton
Izasla nova Marcela. Sabio prv tri, sta ja znam... Meni prilicno sranje i razocaranje za sada. Neubedljiva radnja, neubedljivi likovi,
Meni je ona u startu bila ispod proseka za britanske krimi serije

... Shiit has hit the fan

chandra
46 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni je ona u startu bila ispod proseka za britanske krimi serije

... Shiit has hit the fan

Jest bila drugacija. Ja sam pocinjao 2, 3 puta da je gledam dok je u nekoj apstinentskoj krizi uzrokovanoj nedostatkom britanskih leseva i psihopata nisam zbindzovao za dva dana. Prve dve sezone je njen karakter nosio. Ova nova je na momente uvredljivo glupa.

John Coltrane

Za 2 dana sam pogledao svih 10 epizoda The Last Dance, sto mi se nije desilo poodavno. Najjace mi je bilo za vreme isecaka tekmi kad stavim pauzu na neciju facu pa se prisecam koji je to igrac :D Koja mrznja izmedju igraca i Dzeri Krauza, da ne pominjem koliko su se tukli sa Pistonsima, kasnije sa NY.

Sjajno snimljeno.

mirjam

Odgledala drugu sezonu Kingdoma, vrlo dobra. Druga sezona bolja od prve, ima sve. Zombiji, borba za presto, izdaja, obrti, fajt, glavni glumac tuzan i dostojanstven, dve glavne zemske dobro uradjene ... par scena ''pozajmili'' iz Igre Prestola ali nema veze, lepo uklopljeno. Trebalo mi je deset epizoda da pohvatam ko je ko od podredenih  :happy: .

Jedino mi nije jasno ko je zenski lik na kraju sto se pojavljuje (ostavili sansu za nastavak)?

Fakundo Sava
30 minutes ago, mirjam said:

Jedino mi nije jasno ko je zenski lik na kraju

Neka poznata korejska glumica,to bi trebalo da je nagoveštaj za sledeću sezonu.Nije sigurno da li je pozitivan ili negativan  lik 

Posle ove seriju drugačije gledam ljubičice 

Conspirator

Sutra Dark S37aa8fd56cd3f6244af08bea2721dade5.jpg