Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

I am not okay with this - одлична форма, свега седам епизода, питка мјешавина Sex Education & Stranger Things, мени се допало.

 

Имате и онај фиктивни документарац о Титовом свемирском програму у трендинг :D

Link to comment

Na iptv sa alija ima brdo filmova i serija izmedju ostalog i NETFLIX folder. Pocinjem sa Dzordanom, razume se.

Iako sam bio hardcore Seattle fan i lozio se na Kempa, ne mogu a da se ne najezim na uvodne scene uz remix Let's dance i "predstavljanje" glavnih aktera...

Link to comment

Hi guys,

u nedostatku serija, krenula da kopam

po netflixu i nasla seriju koja se zove

 

 

4400 

 

stara serija, radi se o 4400 ljudi sto su nestali pa se pojavili svi jednog dana i onda krece prica zbog cega, sta su sada oni itd. prilicno zanimljiva, pa da preporucim. 

  • Hvala 1
Link to comment
Izasla nova Marcela. Sabio prv tri, sta ja znam... Meni prilicno sranje i razocaranje za sada. Neubedljiva radnja, neubedljivi likovi,
Meni je ona u startu bila ispod proseka za britanske krimi serije

... Shiit has hit the fan

Link to comment
46 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni je ona u startu bila ispod proseka za britanske krimi serije

... Shiit has hit the fan
 

 

Jest bila drugacija. Ja sam pocinjao 2, 3 puta da je gledam dok je u nekoj apstinentskoj krizi uzrokovanoj nedostatkom britanskih leseva i psihopata nisam zbindzovao za dva dana. Prve dve sezone je njen karakter nosio. Ova nova je na momente uvredljivo glupa.

Link to comment

Za 2 dana sam pogledao svih 10 epizoda The Last Dance, sto mi se nije desilo poodavno. Najjace mi je bilo za vreme isecaka tekmi kad stavim pauzu na neciju facu pa se prisecam koji je to igrac :D Koja mrznja izmedju igraca i Dzeri Krauza, da ne pominjem koliko su se tukli sa Pistonsima, kasnije sa NY.

Sjajno snimljeno.

Link to comment

Odgledala drugu sezonu Kingdoma, vrlo dobra. Druga sezona bolja od prve, ima sve. Zombiji, borba za presto, izdaja, obrti, fajt, glavni glumac tuzan i dostojanstven, dve glavne zemske dobro uradjene ... par scena ''pozajmili'' iz Igre Prestola ali nema veze, lepo uklopljeno. Trebalo mi je deset epizoda da pohvatam ko je ko od podredenih  :happy: .

 

Jedino mi nije jasno ko je zenski lik na kraju sto se pojavljuje (ostavili sansu za nastavak)?

Link to comment
30 minutes ago, mirjam said:

Jedino mi nije jasno ko je zenski lik na kraju

 

Neka poznata korejska glumica,to bi trebalo da je nagoveštaj za sledeću sezonu.Nije sigurno da li je pozitivan ili negativan  lik 

 

Posle ove seriju drugačije gledam ljubičice 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...