Jump to content
Lezilebovich

Netflix produkcija

Recommended Posts

ToniAdams

realno kvalitetnija serija od 99 posto netfliksovih

precog

a ribe su vrhunske, pogotovo pacov sa konjskom glavom.

ToniAdams

ja sam gledo zbog zapleta

chandra

The Lost Kingdom, sasvim gledljivo. Slicna dinamika kao Black Sails. Malo politike, malo klanja, malo karanja. Lepo prikazano to vreme u UK - jad i cemer, nista od romantizovane raskosi kralja Artura, naprotiv, mnogo blata i bede.

Inace Netflix >>> hbo. Na HBO smo gledali par briljantnih serija, ali ponuda je, bar u Spaniji, ukupno mozda 5% onoga sto Netflix nudi.

Za klince i jedan i drugi mogu ocekivano da ga poduvaju Disney+ na kojem je 80% filmova i serija ili kultno ili bar odlicna zabava. Najbolje potrosena kinta. Treba mi tako nesto ali za britanske krimice na jednom mestu ili neki arti kanal.

Dankan Ajdaho

Gledam preko TVa (smart LG) Netflix i upravo mi je nestao srpski (ili hrvatski-nisam obratio pažnju koji je od ta dva) prevod od "Better call Saul". Na petoj sam epizodi druge sezone, sad sam pogledao unazad, ispario je i sa svih prethodnih epizoda. Gledam preko naloga otvorenog u Hr sa teritorije Hr. Neka ideja? Mogu nastaviti i sa engleskim, ali mi je komfornije (kada već postoji uslovno) gledati sa našim titlom.

dragance

Da nisi slučajno promenio lokaciju na VPN, da ti IP možda ne kaže da si u nekoj drugoj zemlji?

Dankan Ajdaho

Jesam, ali kako to može da utiče na TV? Na VPNu sam u Windowsu, a TV dobija net direktno sa rutera, preko LAN kabla?

dragance

Ne znam ovako odokativno, ali ako je to jedino što si promenio nedavno, probaj vratiti na staro i vidi.

Dankan Ajdaho

Nisam, takvo stanje je već najmanje 6 meseci, nije dirano ništa. Dakle apsolutno nikakvih promena na softvru ili hardveru nije bilo.

Može li neko da proveri da li na Better call Saul i dalje ima naših titlova, možda i nije problem do mene?

Dankan Ajdaho

Funny fact; na reklami za BCS (kada na TV-u "obeležiš" kvadratić u gornjem delu ekrane krene da se vrti trejler) i dalje ide srpski titl, ali ga nema kada se uđe u epizode.

Hamlet Strašni

Мени нуди мађарски, румунски, словачки и украјински (и два енглеска). Ништа СФРЈ

goofs

Meni isto tako, nista domace. 

Inace, imam utisak da su malo popunili library i da su dodali novije sezone za mnoge serije koje su im bile krnje.

angelada

Ima na srpskom i hrvatskom (ne mnogo), a nalazi se tako što uđete u pretragu i kucate sprski ili (bolje) hrvatski. I onda će da vam izbaci listu.

Tihajeza

Da li neko zna kako da uklonim film iz liste "Continue watching..."?

Imam filmova koje sam počela, pa prekinula jer su mi bzv i sad mi tu stoje zauvek, ne vidim kako da ih sklonim odatle...

Milošica

Taknuto maknuto