Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Nisam, takvo stanje je već najmanje 6 meseci, nije dirano ništa. Dakle apsolutno nikakvih promena na softvru ili hardveru nije bilo.

 

Može li neko da proveri da li na Better call Saul i dalje ima naših titlova, možda i nije problem do mene?

Link to comment

Funny fact; na reklami za BCS (kada na TV-u "obeležiš" kvadratić u gornjem delu ekrane krene da se vrti trejler) i dalje ide srpski titl, ali ga nema kada se uđe u epizode.

Link to comment

Мени нуди мађарски, румунски, словачки и украјински (и два енглеска). Ништа СФРЈ

Link to comment

Ima na srpskom i hrvatskom (ne mnogo), a nalazi se tako što uđete u pretragu i kucate sprski ili (bolje) hrvatski. I onda će da vam izbaci listu.

Link to comment

Da li neko zna kako da uklonim film iz liste "Continue watching..."?

Imam filmova koje sam počela, pa prekinula jer su mi bzv i sad mi tu stoje zauvek, ne vidim kako da ih sklonim odatle...

Link to comment

 

4 hours ago, Tihajeza said:

Da li neko zna kako da uklonim film iz liste "Continue watching..."?

Imam filmova koje sam počela, pa prekinula jer su mi bzv i sad mi tu stoje zauvek, ne vidim kako da ih sklonim odatle...

 

3 hours ago, mustang said:

nema. isti problem. plus ima one sto odgledas do kraja al ne sacekas kredite na kraju...i opet pokazuje continue watching....glupost totalna

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...