Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

6 minutes ago, Ros said:

nisu usli u holivudske end of story...ali da ne kvarim

 

Ne samo kraj nego i tokom 2,3 i 4 epizode su par puta eskivirali ocekivano.

 

Mada recimo mojoj boljoj polovini se i nije toliko svidelo. Njoj je dosta ostalo nedoreceno.

Link to comment
18 minutes ago, bags said:

Mada recimo mojoj boljoj polovini se i nije toliko svidelo. Njoj je dosta ostalo nedoreceno.

 

moja bolja polovina jos nije gledala. izostavicu zajednicko gledanje :D

i moguce je da suprotnom polu nije bas sve doreceno, ali one su sa venere

  • Haha 1
Link to comment

Inventing Anne . Mozda naj ali najlosija serija krunisana najlosijom zadnjom epizodom ikada.Glumica koja glumi novinarku glumi na isti nacin i sa istim pokretima i izrazima lica kao kada je igrala u My Girl, sto je onako uznemirujuce gledati .Sve u svemu ispostovao sam dragu da sam odgledao ovo mucenje.

  • +1 1
Link to comment
On 7.3.2022. at 0:31, askeladden said:

Inventing Anne . Mozda naj ali najlosija serija krunisana najlosijom zadnjom epizodom ikada.Glumica koja glumi novinarku glumi na isti nacin i sa istim pokretima i izrazima lica kao kada je igrala u My Girl, sto je onako uznemirujuce gledati .Sve u svemu ispostovao sam dragu da sam odgledao ovo mucenje.

 

+100

 

super iritantna zena, zbog nje jedva sam gledao do kraja i do kraja sam navijao da je muz ubije ali nece jbg :sad:

Link to comment

Imam ded lajn pa gledam neku tursku seriju da izbegnem obaveze, zove se "Gift"

 

Prva sezona djene djene (naiva, nelogicnosti u radnji, cudno motivisani likovi), druga katastrofa, vuce radnja na gusterov osmeh i latino sapunice, cak se i prevodilac smorio pa cascava gledaoce vulgarnim prevodom :D 

 

... ali.

 

Pun pogodak kako su je snimali i geografski razmestili - serija je (narocito druga sezona) predivna turisticka razglednica Turske. Ja sam znao da je lepa i velika zemlja ali nisam znao da je bas toliko lepa :heart: pozeleo da najzad odem do Istambula i ponekih lokaliteta.

  • +1 2
Link to comment

Gledam 4. sezonu Sinnera. Meni super, lik Embrouza mi je odličan, sav onako izgubljen, usporen, nesnađen, i nervira me dok ga gledam, a ne mogu da se odvojim. :laugh:

Link to comment
Gledam 4. sezonu Sinnera. Meni super, lik Embrouza mi je odličan, sav onako izgubljen, usporen, nesnađen, i nervira me dok ga gledam, a ne mogu da se odvojim. [emoji23]
Mene smorilo u početku al sam bio uporan.
A onda je počelo da se odmotava[emoji769].
Dobro je ispalo.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Mene smorilo u početku al sam bio uporan.
A onda je počelo da se odmotavaemoji769.png.
Dobro je ispalo.







... Shiit has hit the fan
 

 

E, isto. Početak prve sezone mi je bio baš nekako glupav, prejednostavan, previše stereotipan. Ali je kasnije, i pogotovo druga i treća sezona, bile sve bolje i vukle me dalje da gledam.

I sviđa mi se osnovna nit, krivac bez krivice, ali i Embrouz bez ikakvih granica. Ja sam tu učitala sve i svašta, u smislu kad i kako je čovek u poslu najproduktivniji :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...