Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Mislim da su prosli peak i ako uskoro nesto ne smisle da ce ih neko od ovih velikih kupiti.

 

Bilo je lako kad su bili jedini a sad svakih par meseci ima nova streaming platforma.

Link to comment

Realno im je i njihova produkcija sve više krš. Od HoC, Narkosa, prvih Marvel serija smo stigli do Tajger Kinga 2 i tih sranja. Ponekad ubodu nešto tipa Squid game, filmovi su im sve tanji, katalog slabo šire... Realno sve manje aduta imaju. 

Link to comment

Ja sam nesto skoro citao da ce se udruziti Canal+, RAI, nekoliko nemackih i valjda par nordijskih produkcija i ponuditi streaming + veliki katalog svega sto su napravili prethodnih decenija. To bi sigurno vredelo da se covek pretplati.

 

U Americi je isto u porastu koristenje torenata i drugih vrsta piraterije jer jednostavno cak i da hoces platis ne mozes vise ni naci gde se sta pusta.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Realno im je i njihova produkcija sve više krš. Od HoC, Narkosa, prvih Marvel serija smo stigli do Tajger Kinga 2 i tih sranja. Ponekad ubodu nešto tipa Squid game, filmovi su im sve tanji, katalog slabo šire... Realno sve manje aduta imaju. 

 

Ne znam da li je čitave prošle godine bilo bar 5 serija vrednih praćenja. A čak i kad neka OK serija dobije drugu sezonu, u >90% slučajeva to bude negledljivo sranje. Pre par meseci sam izbindžovao pokojni Homeland jer bukvalno nisam znao šta bih drugo, a kao makar da gledam nešto kad već plaćam :isuse:

 

Link to comment
7 minutes ago, Zlurad said:

Upalite vpn i gledate netflix gde ocete. Mada, ni originalni USA nema ništa posebno. Evo već 5 dana pokušavam da nađem nešto normalno da gledam

Ja imam i netflix i VPN i hbogo, i eonov katalog, i sinoć nisam našao ništa bolje nego neki debilni poluhoror sa Bruce Willisom u svemiru...

 

Posebni hate za to što dosta crtanih nema sinhronizaciju za s/h, a znam da to postoji jer ih imam na kompu... Jbt, Šrek ni na jednom servisu nema sinhronizaciju... Idioti...

 

 

  • +1 3
Link to comment

Netflix, prime, disneyplus, curiosity stream, 2 vpna za svaki slucaj i evo gledam po treći put ejplov "for all mankind", sa trafike. Počeo na Netflixu da gledam "Startup", prva epizoda kao erotika kad sam bio mali. Nešto rade rade al se ništa ne vidi.

Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Posebni hate za to što dosta crtanih nema sinhronizaciju za s/h

Koji ce ti? Mi klincima od 5. mjeseca starosti pustali original eng audio, sad pricaju mnogo bolje od mene (sto nije tesko) ali savrsen izgovor, vokabular, sveee.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Zlurad said:

Netflix, prime, disneyplus, curiosity stream, 2 vpna za svaki slucaj i evo gledam po treći put ejplov "for all mankind", sa trafike. Počeo na Netflixu da gledam "Startup", prva epizoda kao erotika kad sam bio mali. Nešto rade rade al se ništa ne vidi.

 

ima li nešto na tom kjurizitiju ? pre neki dan sam gledao njihov , ajd da kažem bumerski, prilog o james webb teleskopu i bilo je odlično - i pitko i lepo urađeno i jasno za mene laika

Link to comment
Just now, kipo said:

Koji ce ti? Mi klincima od 5. mjeseca starosti pustali original eng audio, sad pricaju mnogo bolje od mene (sto nije tesko) ali savrsen izgovor, vokabular, sveee.

Ima razloga zašto klinji ne smem da puštam ne sh sadržaj... :(

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, radisa said:

Ja imam i netflix i VPN i hbogo, i eonov katalog, i sinoć nisam našao ništa bolje nego neki debilni poluhoror sa Bruce Willisom u svemiru...

 

Posebni hate za to što dosta crtanih nema sinhronizaciju za s/h, a znam da to postoji jer ih imam na kompu... Jbt, Šrek ni na jednom servisu nema sinhronizaciju... Idioti...

 

 

Probaj mubi ima sada akcija 3 meseca po evro

Link to comment
54 minutes ago, bags said:

Mislim da su prosli peak i ako uskoro nesto ne smisle da ce ih neko od ovih velikih kupiti.

 

Bilo je lako kad su bili jedini a sad svakih par meseci ima nova streaming platforma.

 

Ja ne verujem da iko trenutno moze da kupi Netflixa, oni su i dalje najveca streaming platforma. Istina, novi iskacu svako malo, ali se i gase i propadaju, a ovi veliki takmaci - Disney+, HBOMax i Amazon tek sad udaraju u ono kroz sta je Netflix prosao odavno. Jeste, istina je da im je kvalitetan sadrzaj vrlo redak, ali nije kao i da se ovi drugi proslavljaju, svako izbaci po dve-tri boom serije godisnje, i gomilu usputnih gluposti.

Dizni ima problema sa "novim" originalnim sadrzajem koji je najblaze receno prosek, uz cinjenicu da im je sve PG13 i reciklaza. HBOMax je namako publiku ove godine na racun toga sto su objavljivali WB filmove u isto vreme kad i bioskopi, kada taj rezim nestane upitno je kako ce gurati. O Amazonu nakon onakvog "Tocka vremena" mislim da ne treba trositi puno reci.

 

Torente je i dalje majkakraljica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...