Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

10 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Pošto se ne razumem u tematiku baš, jel to slici prikazano rukovanje najboljeg gradonačelnika Neoplante u istoriji Snajpera?

axa

Link to comment
Pola M....pola u.....
pa to, mislila sam da ako moze da se priskrene na tu stranu, ako bude potrebe :unsure:

dakle nema delatnosti ni dela drzave gde to nije integrisano u vrh?

sent from bubamoto

Link to comment

Uznemirli su Čedu (znam da ovo može biti fejk ali je zabavno)

 

 

Nego, zašto niko od vas ne pominje današnju KZN Mikija Aleksića i deo o Jovanjici i ocarinjenju opreme, odnosno o vezi direktno do ministra Nedimovića?

Moj utisak je da je Jovanjica srce svega, da nema nikakvog sukoba između Sline i AV u aferama Krušik - Javanjica tj. mislim da je Krušik obelodanio Aleksandar Obradović, a Jovanjicu oni policajci. Takođe mislim da ni Slina ni njegov pokojni otac (koji je meni srpska verzija Željka Gospodnetića, dakle kao neki putujući trgovac vazda bio i ne čudi me ovo kako ga je Živana doživela u RL) nisu bili glavni igrači u vezi sa prodajom oružja, nego da je to onaj lik kojeg je u priču uveo lično Vučić kao ministar odbrane.

A za Jovanjicu sam sigurna da vodi do Vučića (čim njegove podguzne muve idu okolo i brane gospodina Koluviju uzduž popreko i sasvim otvoreno).

Dakle, nema sukoba klanova, ima obruča koji se steže oko AV kriminala.

Edited by pt 2.0
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Meni je zapravo ta Jovanjica veliki wtf.


Jasno je sta se tamo desavalo.

Deluje vrlo izvesno ko stoji iza toga, ili ko bi uopste mogao da stoji.

Ali da imas svu moc u zemlji, da mozes da radis sve, i da i radis sve, i da ti treba ta plantaza... biljke?

Pa kolike god pare da pravi, a nekako ne verujem da moze da pravi desetine miliona... opet?

 

Onoliki mafijas dilovao drogu da bi mogao da predje u legalne tokove, a ovi iz legalnih tokova u drogu.

Edited by Malvo
Link to comment

Jbt,najveca plantaza marihuane u Evropi,mnogo je to para,Malvo.

 

Tu se postavlja pitanje da li su ona dvojica policajaca slucajno na to nabasala i pocela da istrazuju ili po nalogu Sonea po povratku iz Amerike.

 

Ipak meni najjaci momenat mi je kad AV kaze,uradili su dva puta poligraf policajci,ali radice i treci put,nije valjalo prva dva puta.:D

 

 

Edited by Bogotac
Link to comment
15 minutes ago, Malvo said:

Deluje vrlo izvesno ko stoji iza toga, ili ko bi uopste mogao da stoji.

ko?

 

pošto ja imam 2 verzije u glavi.

 

stvar je u sledećem: iz ličnih kontakata sa nekim privrednicima znam da se vučić i njegova banda svuda nacrtavala da se slika po uspešnim u kampanjama i prisvaja uspehe koji nisu njihovi, a u rukavicama i solidno reketirala iste te firme. nije mi uopšte nezamisliv scenario da se njima koluvija i ekipa prišljamče da bi mogli neometano da rade glavni posao, da tu postoji neki dil i upetljanost samog vrha države u smislu koristi i reketa, a da pritom nisu pojma imali da je reč o marihuani.

znam da ćete me sad verovatno ispljuvati kao naivnu, ali meni je, po svemu što znam o pohlepi i površnosti političkog vrha države ovo prilično verovatan scenario. 

 

druga verzija je da su AV ili AV svesno gajili marihuanu uz ideju da će to da prođe u ovolicnoj zemlji. nekako mi to nema veze s mozgom, jer imaju toliko manje opasnih (za pozornost DEA npr.) načina da kradu i zdušno ih eksploatišu.

 

edit. umešani svakako jesu, inače ne bi ovoliko napadali policajce koji su hapsili koluviju, niti branili koluviju u javnosti. 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Druga verzija deluje kao da nema s mozgom.

Opet, i prva verzija deluje kao da nema veze s mozgom. Ne postoji ni teoretska sansa da vrh policije posle mozda dve nedelje nije znao sta se tamo radi.

 

O BIA da ne pricamo...

A taj Koluvija bi zavrsio u masini za mlevenje mesa da je radio nesto bez dozvole pozivajuci se na koga ne treba.

Link to comment
7 minutes ago, Malvo said:

A taj Koluvija bi zavrsio u masini za mlevenje mesa da je radio nesto bez dozvole pozivajuci se na koga ne treba.

ne bi.

AV ne ubija. on samo potkupljuje ili maže govnima po tabloidima, hit tvitovima, ćirilicama i jutarnjim programima pinka.

gomile ljudi se okolo pozivaju na kojekoga. većina običnih ljudi nema načina da proveri je li to tačno ili nije, a radije ne bi ni proveravala.

 

nas drži u šaci jako mala grupa probisveta, u to sam ubeđena, samo što sede na rukovodećim mestima svega. većina ljudi su (smo) ovce za klanje.

 

 

P.S. ja i ne kažem da policija nije znala. kažem da političari nisu znali... to nije isto, bez obzira na to što nam stalno serviraju da jeste.

osim toga, deo struktura policije su bili čuvari tamo, dakle direktno su bili u kriminalu. 

P.P.S. i kad kažem da vodi do AV, mislim da postoji tok novca iz jovanjice koji vodi ili ka SNS ili ka AV (jednom ili drugom). zaista ne mislim da je ma ko od njih dvojice gajio marihuanu.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...