Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Mladić koji je ubijen noćas u Beogradu je sin Zorana Uskokovića Skoleta.

 

Jel to Velja izazivao nevolje ili je neko drugi prihvatio zadatak?

Edited by Milosh76
Link to comment
12 hours ago, theanswer said:

 

naravno da nije naivan, to što je čovek uspeo za tako kratko vreme u tim krugovima je baš ono zanimljivo.. prešao igricu bukvalno. 

 

Presao je igricu nakon sto svi znaju da bez problema moze da likvidira coveka ala ubistvo s predusmisljajem, da to policija zna, da ceo grad zna, i da mu ne bude nista.

 

Trebalo je samo da nadju nekog ko je dovoljno beskrupulozan da ide po zemlji da ubija i bije, i dovoljno glup da ne shvati sta ce mu se desiti kad mu prodje rok upotrebe.

 

To bukvalno moze xxx likova iz tih krugova, i mnogo bolje nego on, ali znaju da su ga ugasili sa zivotom cim se nesto negde iznad njih istumba.

 

Ako se dobro secam, ovaj je dete iz doma, maloletni delikvent, ko zna kojoj je sluzbi zapao za oko i kada.

 

Ne treba ici dalje od njegovog drugara Saleta Mutavog, koji je bio dosta suptilniji lik za svoju ulogu.

Edited by Malvo
Link to comment
19 hours ago, ultra plasticni said:

Taj sukob slina-vucic... to ne postoji, predstava za narod

u vezi sa ovim:

 

a za jovanjicu (i hrkalovićku), naročito:

 

da li neko od vas zna šta je tačno pozadina (poreklo te žene? razlog za redosled karijernih stepenica?) 

i uzrok takvog uspona i moći jedne dijane hrkalović?

 

pročitala sam njenu istinomer biografiju, i svojevremeno neke članke u NIN-u (ili Vremenu, jbmliga?), ali sve mi je to i dalje previše mistifikovano.

Link to comment

zanimljiva mi je ova medijska ofanziva mupa. uhapsili nevolju(zaborave da kažu da su ga pustili), priveli lukasa, pa oprt priveli lukasa, navatali nekog da vozi 200 i kusur preko gazele, pa navatali nekog jadnika što je ukrao prilog iz crkve. pri tom ih ima u iznenađujuće velikom broju na ulicama, svi nešto pod rotacijama, zaustavljaju, pretresaju

 

a za isto to vreme se bukvalno na dnevnoj bazi istrebljuju po ulicama

 

deluje mi da je ‘93 bilo bezbednije 

 

 

 

e

@pt 2.0

evo prilog za hrkalovićkinu biografiju

https://www.vreme.com/cms/view.php?id=1694099

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ovo medijsko pumpanje oko Velje (a počeli su da kopaju i oko reketiranje poznatih) mi deluje kao priprema za njegovo brzo penzionisanje.

Nek se spremi onaj treći sa snimka ispred stadiona JNA

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Quote

Veljko Belivuk, zvani Velja Nevolja, i Marko Miljković uhapšeni su jutros oko 5 ujutro po nalogu Tužilaštva.

Oni se terete za ubistva i najteža krivična dela.

Hapšenje se dogodilo u njihovoj kući.

 

Link to comment

Ne znam kakav ovde moze biti endgame, jedino ako je ideja da za nesto optuzi Hrkalovicku, pa da nju procesuiraju.

Ovakvi likovi kao Velja ne zavrsavaju u zatvoru. Ili su na slobodi, ili pod zemljom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...