Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Ja sam još kada ga je Memfis isplatio i poslao kući pisao da je dečko prevara od igrača. Napade me jedan viđeni forumaš, kao, šta sam to ja uradio u životu kada mi je neko ko nije u top 400 na svetu odmah prevara. Prevara je u smislu ogromnog  nesklada između marketinga i kvaliteta čak i za Miškove standarde. Čovek je imao možda jednu do dve dobre sezone i to u simpatičnoj Megi. Inače, koretkna karijera za sada, lepo je zaradio, sve ok, legit prvoligaški™ igrač, ali kakav crni NBA i reprezentacija.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ja sam još kada ga je Memfis isplatio i poslao kući pisao da je dečko prevara od igrača. Napade me jedan viđeni forumaš, kao, šta sam to ja uradio u životu kada mi je neko ko nije u top 400 na svetu odmah prevara. Prevara je u smislu ogromnog  nesklada između marketinga i kvaliteta čak i za Miškove standarde. Čovek je imao možda jednu do dve dobre sezone i to u simpatičnoj Megi. Inače, koretkna karijera za sada, lepo je zaradio, sve ok, legit prvoligaški™ igrač, ali kakav crni NBA i reprezentacija.

 

Sećam se da ga je Zvezda baš želela leta 2016, tada da je došao možda bi nešto i postigao. Došao bi u ozbiljnu mašineriju kakva je bila tadašnja Radonjina Zvezda, umesto toga on je izblejao još jednu sezonu u Megi, to je bila ona godina kada je Mega igrala Ligu šampiona a on preskakao gostovanja u istoj, mrzelo ga da se cima toliko. Tu se već videlo da od njega nema ništa. Kako je Miško prevario ove iz Memfisa samo on zna.

Edited by Nikodije
Link to comment

   Da li neko zna kakav ugovor Petrušev ima sa Megom? Čović onomad reče da je on igrač Baskonije i da oni traže 1.6kk obeštećenja za njega. Uvidom u vikipediju on je u Španiju otišao 2014. sa 14 godina i tamo bio 2 godine do odlaska u USA. Dakle mogao je da potpiše samo stipendijski ugovor i da Baskonija ima  pravo na njegov potpis profi ugovora po povratku. Da li se to i desilo? I da li je on u Megi na pozajmici?

Link to comment
49 minutes ago, omiljeni said:

ne bi bio eligible za ncaa da je imao takav ugovor sa Baskonijom

ima neka fora da moe da se dobije obestecenje kad potpise pvi profesionalni ugovor u evopi, to je covic picao kad je ristic odlazio na koledz. 

Link to comment
19 minutes ago, Joe D said:

ima neka fora da moe da se dobije obestecenje kad potpise pvi profesionalni ugovor u evopi, to je covic picao kad je ristic odlazio na koledz. 

     Upravo sam na Ristićev slučaj i mislio. Zvezda je polagala nekakva prava na njega. E sad, ovo što je Čović rekao za Petruševa i 1.6kk evra bukvalno više niko nigde nije pomenuo. Naravno, uvek možemo da se pozovemo na minhauzenovski Ćokijev karakter, samo...zašto bi to radio u ovom slučaju?

.

Link to comment

mislim, prica zato sto je nebojsa covic, kao i sve drugo. nije uopste vredno razmatranja sta on ima na temu petruseva da kaze. decko svakako ne bi dolazio u zvezdu jer mu je ideja bila da popravi poziciju na draftu u meg., sto on mora da se opravdava pred navijacima sto nije doveo nekog igraca kog nikad nije ni bilo u opticaju da dovede, me ne zanima previse. 

Link to comment
41 minutes ago, fandorin said:

     Upravo sam na Ristićev slučaj i mislio. Zvezda je polagala nekakva prava na njega. E sad, ovo što je Čović rekao za Petruševa i 1.6kk evra bukvalno više niko nigde nije pomenuo. Naravno, uvek možemo da se pozovemo na minhauzenovski Ćokijev karakter, samo...zašto bi to radio u ovom slučaju?

.

 

Tzv kiselo grožđe.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...