Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

5 hours ago, pbg12345 said:

borac doveo treceg amera

https://www.aba-liga.com/news/43767/anthony-smith-pens-deal-with-borac/

 

igra 3/4, dolazi sa koledza na kom je igrao morant, nije narocito  visok, ali zato vertikal iz snova :fantom:

 

deluje da ce borac i naredne sezone igrati 1 sexy kosarku, sa nizim petorkama, agresivnom odbranom, dosta tranzicije, utegnuce to malina 

 

rutiniran mocni mornar koji je pre neki dan dobio partizana. americki dinamicni duo 35 poena u zbiru. ako su pogodili i tog visokog, bice borac zajeban kao kratko cebe. steta sto u plej of aba ide samo 4 ekipe. da ide 8, oni bi sigurno usli u plej of.

Edited by Nikodije
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

rutiniran mocni mornar koji je pre neki dan dobio partizana. americki dinamicni duo 35 poena u zbiru. ako su pogodili i tog visokog, bice borac zajeban kao kratko cebe. steta sto u plej of aba ide samo 4 ekipe. da ide 8, oni bi sigurno usli u plej of.

ako se po jutru dan poznaje, malina ce biti odlican trener

pripremne su ovo, ali raduje da se nastavlja u istom ritmu kao prosle godine

nema tu nikakvog ekstra kvaliteta, nijedan ovaj igrac se ne bi nasao ne u zvezdii partizanu, vec tesko i megi i fmpu, ali kao kolektiv deluju odlicno

 

borac je najpre vazio kao kandidat za ispadanje, sad mi vec daleko realnije deluje da bude negde u sredini iza ove 4ke i mornara, uz igokeu tu negde

napocetku imaju bas jeben raspored, to bi mogao biti problem donekle

Link to comment

navijam vec godinama da ispadnu iz lige, mislim a bi ovo konacno mogla biti ta godina. tesko smece od kluba, postoji samo da bi filip i vesna imali neki hobi. 

Edited by Joe D
Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

koliko krsa je nagomilao fmp, svaki igrac borca bi tamo mogao da igra. uostalom nedavno je borac tukao fmp stoka razlike.

sam filip je vec dovoljan, medjutim ove godine su otisli korak dalje, posebno u spoljnoj liniji, gomila matorih bezveznjaka

kakva je svrha svega toga, nije mi jasno

 

svi oni kostaju vise od svakog borcevog igraca

radovanovic npr je borcevo dete

odavno je u fmp, godinama igrao vrlo malo

iz borca ga ranije trazili, nisu hteli ni da im ga pozajme

ima borac nekoliko igraca iz te njegove 96 generacije, radovanovic je bio najveci talenat, reprezentativac u mladim selekcijama

pitanje je koliko je napredovao na taj nacin u fmp i gde je sad u odnosu na te momke

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

igra 3/4, dolazi sa koledza na kom je igrao morant

 

Jones :fantom:

 

25 minutes ago, Joe D said:

navijam vec godinama da ispadnu iz lige, mislim a bi ovo konacno mogla biti ta godina. tesko smece od kluba, postoji samo da bi filip i vesna imali neki hobi. 

 

I Nebojsa odstupnicu.

Link to comment

„Poštovani svi, 

u najboljoj nameri i uz puno razgovora sa pojedinim klubovima koji su me uveravali da sazivanje Skuštine ima smisla, to sam uz odobravanje svih i napravio uz napomenu da je sazvana u kratkom roku i da vredi ukoliko se svi slažu sa sazivanjem.
Nakon pojedinih dopisa, jasno je da se nastavlja sa ucenama od strane nekih, te da sam ja lično kao predstavnik KK Cibona prevaren i izigran obećanjima koje sam dobio, da je svima prvenstveno u interesu da liga počne i da svi želimo da je igramo. Bez dizanja iznad ličnih interesa i sagledavanja šire slike, što bi trebalo biti opstanak lige po svaku cenu, nema smisla ni sutrašnja Skupština kao ni što dosadašnji sastanci nisu urodili plodom. Zbog svega navedenog, smatram da sutrašnja Skupština nije potrebno da se održi. 

Laku noć svima i laku noć ABA liga“

 

Domagoj Čavlović direktor Cibone i prošle sezone prvi čovek regionalnog takmičenja

Link to comment

Novo svetlo na sinoćnu izjavu predstavnika Cibone -

 

Quote

Iako je bilo nagoveštaja da se učesnici ABA lige u petak neće sastati na sednici skupštine, taj skup je ipak održan tokom dana, bez prisustva predstavnika Crvene zvezde, FMP-a i Cibone, čiji je direktor Domagoj Čavlović prošle noći rezignirano poručio "laku noć ABA ligi".

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...