Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Borac je ovde fizicki/atletski par nivoa ispod, i to se zorno pokzalo u prva dva minuta utakmice. Morace ludacki da sutira da bi imao ikakve sanse.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

gledam ovo i ne mogu da verujem da smo mi uspeli da izgubimo od Borca....mislim, nisam gledao tekmu, sad sam bas zainteresovan pa pogledam snimak

Ne bih ti to preporučio.

Link to comment

Kakvog tough guya izigrava ovaj rukometas Lazic? Dokle ce vise da laze ljude da je kosarkas?

 

Da li dosudi covek faul na sutu?!

Edited by J.R. Cash
Link to comment

bas lepo igra mega, bolje nego u prethodnih par godina. vj je bolji trener nego sto mu se priznaje. cak i miskovic izgleda bolje i ozbiljnije.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Jovanovića je pojeo prvi samostalni angažman, i to u onom Partizanu. Mislim da je solidan trener kad radi sa ekipom nad kojom ima autoritet.

Nije on zapravo ni u Partizanu bio loš, nego nas je Dule razmazio.On i Radonjić su potcenjeni treneri.

Link to comment

Vlad je takticki dosta dobar (mozda i odlican) trener, ali man-management mu je falinka, nema autoriteta i ne ume da udje u konflikt sa igracem i izvuce iz njega ono sto mu u tom trenutku treba. To mu je posebno problematicno bilo u onom Partizanu koji je menjao skoro ceo kostur ekipe na godinu dana, gde je kapiten i glavni starosedeoc koji bi trebalo da dovede ekipu u red lik koji ne treba uopste da bude na terenu (Pera Kapiten). Da je imao neko Diamantidisa u kog ce svi da gledaju, lakse bi i Vladi bilo.

 

Bio je los u Partizanu druge sezone, raspala nam se ekipa do pred kraj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...